30 лист. 2022

Безпека на дорозі: прості правила дорожнього руху для дітей

Діти проводять на вулиці більшу частину дня. Ще більш охоче батьки будуть відпускати своїх дітей на свіже повітря після тривалого "домашнього ув'язнення" після війни. Перш ніж відправляти своїх дітей, в тому числі й підлітків, самостійно гуляти на вулицю, зайвий раз нагадайте їм правила безпеки на дорозі. Ми зібрали найважливіші правила дорожнього руху для дітей, які стануть їм у пригоді.
26 лист. 2022

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам’яті жертв Голодоморів припадає на 26 листопада.
25 лист. 2022

«16 днів проти насильства»

Соціальний педагог закладу розробила план заходів, які будуть проведені у період з 25.11.22 по 10.12.22.
21 лист. 2022

21 листопада – День Гідності та Свободи

Щороку, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Свято встановлено згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття …».
20 лист. 2022

20 листопада Всесвітній день дитини

20 листопада 2022 року, відзначається Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу. Соціальний педагог проінформувала учнів та їх батьків стосовно даної теми, нагадала права дітей та надала батькам поради щодо покращення відносин з дитиною
16 лист. 2022

16 листопада – Міжнародний день толерантності

16 листопада у світі щорічно відзначають Міжнародний день толерантності. Толерантність є важливим складником соціально справедливого суспільства, в якому панує мир та порозуміння. Толерантність – це про повагу, сприйняття, розуміння багатоманітності культур людського всесвіту, про прийняття людей такими, якими вони є. В цей день класні керівники нашої школи провели інформаційні хвилинки для учнів 1-9 класів, робота вчителів школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей та їхніх думок.
15 лист. 2022

Обережно, міни!!!

З учнями школи було проведено бесіду, щодо правил поводження під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів
9 лист. 2022

9 листопада − День української писемності та мови.

Відомий український письменник ХІХ ст. Панас Мирний писав: «Найбільше й найдорожче добро кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця , в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почування».
8 лист. 2022

Уроки безпеки з поліцейськими

Згідно плану у школі походять онлайн-зустрічі зі шкільними поліцейськими Ведмедерею Є. та Петуховим М.
7 лист. 2022

Рекомендації: що робити, якщо під час ядерного вибуху дитина знаходиться у закладі освіти

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Державним науково-технічним центром розробив рекомендації щодо дій під час ядерної та радіаційної безпеки.