21 листопада – День Гідності та Свободи

21 лист. 2022
Щороку, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Свято встановлено згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття …».

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

Цього дня класні керівники 1-9 класів та вчитель  історії провели тематичні виховні години й бесіди для учнів школи.

Метою заходів було: обговорити з учнями цінності, які відстоювали учасники українських революцій та за які сьогодні воюють захисники і захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальна цілісність, воля, соборність, гідність України та українців.

Поглибити знання дітей про свою Батьківщину, про символи України, традиції українського народу, красу і неповторність рідного краю.

Продовжити ознайомлення з Конституцією України, розвивати увагу, уяву, мислення, словниковий запас, мовлення, а головне виховувати любов до Батьківщини, української мови, бажання примножувати кращі надбання народу.