9 трав. 2023

9 травня - День Європи

За участі здобувчів освіти в Харківській гімназії №41 створенно тематичне відео до Дня Європи: «День Європи-день миру та єдності»
8 трав. 2023

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

З нагоди Дня пам'яті та примирення в гімназії були проведені в режимі онлайн уроки пам'яті за темою "Війна і пам'ять поколінь"
4 трав. 2023

4 травня - Міжнародний день пожежних

У Харківській гімназії №41 серед учнів 1-9 класів до Міжнародного дня пожежника проведена профілактична робота з питань пожежної безпеки.
1 трав. 2023

XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

Здобувачі освіти Харківської гімназії № 41 взяли активну участь в XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
26 квіт. 2023

26 квітня — День чорнобильської трагедії

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
24 квіт. 2023

22 квітня – Міжнародний день Землі

В Україні, у третю суботу квітня відзначається національне свято «День довкілля», яке з’явилося саме завдяки систематичному проведенню в цей день акції «Дерево - Життя».
20 квіт. 2023

20 квітня – Міжнародний день вдячності волонтерам.

Цього дня людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу і робить добрі справи, не вимагаючи нічого натомість. Учні закладу та їх батьки дізналися історію та цікаві факти стосовно даного свята.
18 квіт. 2023

Молодь міста Харкова запрошують взяти участь у конкурсі електронних постерів на тему протидії торгівлі людьми.

Учні ХГ №41 взяли учать у конкурсі електронних постерів на тему протидії торгівлі людьми.
17 квіт. 2023

Великдень – найвеличніше свято українців

Пасха для школярів – це перш за все, знайомство з історією. Дітям потрібно дати знання про побут, звичаї, традиції, світогляд українського народу. Через уроки йде духовне збагачення дітей, виховання любові до Батьківщини, любові до природи, рідної мови, історії, любові до краси і життя. Діти переймаються глибоким почуттям національної гідності, гордості за культуру свого народу.
12 квіт. 2023

12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародний день авіації і космонавтики

В Харківській гімназії №41 протягом усього тижня відбувались заходи до Всесвітнього дня авіації та космонавтики. Класні керівники 1-9 класів організували перегляд цікавих фільмів і презентацій з учнями про перші тварини в космосі, українських космонавтів, перші космічні станції, що опустилися на Місяць, перших людей на Місяці, найбільші до Землі зірки. Космос вчить, як жити на Землі.