10 квіт. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

З метою популяризації здорового способу життя, формування уявлення про здоров’я, а також до Всесвітнього дня здоров’я в Харківській гімназії № 41 було проведено просвітницький захід «Шкідливі звички. Як до них не звикати», який для учнів провела педагог-організатор Гармаш Світлана Маноліївна та метою якого стало формування розуміння дотримуватися здорового способу життя, відповідальності за власне здоров’я та здоров’я рідних людей, усвідомлення наслідків вживання алкоголю, нікотину та наркотиків.
4 квіт. 2023

Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням

Щорічно 4 квітня відзначаємо важливу подію – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, котра пов’язана з розмінуванням. Свято започаткувала Організація Об’єднаних Націй резолюцією від 8 грудня 2005 року.
28 бер. 2023

Небезпека вибухових пристроїв та наслідки взаємодії з ними

Брегель Ю.П. провела профілактичний захід за темою «Небезпека вибухових пристроїв та наслідки взаємодії з ними». Соціальний педагог проінформувала дітей та їх батьків за даною темою, надала правила мінної безпеки та нагадала, що необхідно обходити сторонні предмети, не чіпати їх, повідомляти дорослих про місцезнаходження даних пристроїв! Будьте завжди обережні!
27 бер. 2023

Правила безпечної поведінки з незнайомцями

Соціальний педагог гімназії провела профілактичну бесіду стосовно безпечної поведінки з незнайомцями з учнями 1-4 класів та їх батьками. Юлія Павлівна нагадала, чому важливо дотримуватися правил безпечної поведінки з незнайомцями, надала інформативне повідомлення та переглянула з учнями відеоролик.
24 бер. 2023

Всеукраїнський тиждень дитячого читання — 2023

Всеукраїнський тиждень дитячого читання — 2023 стартує в усіх дитячих бібліотеках країни 27 березня
24 бер. 2023

Правила безпечної поведінки дітей під час весняних канікул 2023

З початком весняних канікул у школярів з'являється багато вільного часу. Щоб ігри на канікулах були безпечними, варто знати важливі правила!
21 бер. 2023

21 березня – Всесвітній день поезії.

Поезія – це завжди неповторність, Якийсь безсмертний дотик до душі. Л.Костенко
20 бер. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ

20 березня, відзначається незвичайне, але дуже приємне свято – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ . Нехай воно принесе кожному гарні та приємні звістки!
15 бер. 2023

Рекомендації для батьків щодо зниження рівня онлайн-активності серед підлітків та молоді на інтернет-ресурсах, що містять елементи негативного впливу.

Соціальний педагог закладу надала рекомендації батькам щодо зниження рівня онлайн-активності серед підлітків та молоді на інтернет-ресурсах, що містять елементи негативного впливу. У зв’язку з переведенням навчання в дистанційний формат значно збільшився час, який діти проводять онлайн. Відповідно, зросла кількість ризиків у цифровому середовищі, зокрема у соціальних мережах та месенджерах (Facebook, Instagram, TicToc, Viber, WhatsApp, Telegram тощо), серед яких, і вплив на підлітків деструктивних рухів, течій та субкультур.
14 бер. 2023

14 березня - День українського добровольця

З метою сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у школярів, посиленню дитячої уваги і турботи про учасників добровольчих формувань в Харківській гімназії №41 проведено інформаційну хвилину-презентацію на тему: «Сила нескорених», під гаслом: «Підтримаємо свою армію! Врятуємо Україну!»