Наша гімназія

В гімназії працює 38 співробітників, з яких 22- педпрацівники.

З них:

- вища кваліфікаційна категорія - 9

- І кваліфікаційна категорія - 3

- ІІ кваліфікаційна категорія - 0

- спеціаліст – 6

- Молодший спеціаліст - 4

- педагогічне звання «Учитель-методист»-6;

- педагогічне звання «старший учитель» - 1.

Пріоритетні напрямки роботи:

• Формування в учнів цілісного світогляду, ключових життєвих компетентностей на основі засвоєння системи знань про природу, навколишній світ, людину та суспільство.

• Створення умов для  здобуття учнями якісної освіти відповідно до вимог державних стандартів.

• Створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, розвитку її талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей.

• Реалізація заходів із питань збереження здоров'я та формування здорового способу життя.

• Удосконалення профілактичної роботи з учнями і батьками щодо запобігання негативним проявам, злочинності, шкідливим звичкам серед неповнолітніх.

• Удосконалення системи методичної роботи школи як засобу спрямованого на зростання фахової майстерності та розвиток творчого потенціалу вчителя; запровадження інноваційних технологій навчання та передового педагогічного досвіду.

• Удосконалення системи роботи з обдарованими дітьми та роботи з учнями, які потребують індивідуальної допомоги.

• Покращення рівня навчально – методичного забезпечення та матеріальної бази школи.

• Удосконалення системи психологічної роботи в школі, здійснення системи заходів щодо підтримки сприятливого психологічного клімату школи.