28 лют. 2023

БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ

Соціальним педагогом нашої гімназії будо проведено профілактичну бесіду з учнями щодо безпечного користування соціальними мережами та безпекою в інтернеті в цілому.
27 лют. 2023

Просвітницька та профілактична робота соціального педагога з батьками

В Україні 26 лютого у різних містах сталися заворушення із учасниками ПВК Редан. Відео з’явились у соціальних мережах. На них видно, як група підлітків планує масову бійку.
24 лют. 2023

«Вистояли – переможемо!»

24 лютого 2023 року - річниця незламності та супротиву українського народу, повномасштабного вторгнення росії в Україну.
21 лют. 2023

21 лютого – Міжнародний День рідної мови

Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, рідна мово! Мова – пісня колискова. Мова – матері уста. І. Багряний
20 лют. 2023

День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого, День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
18 лют. 2023

День спонтанного прояву доброти.

Щороку 17 лютого відзначається День спонтанного прояву доброти.
17 лют. 2023

Акція «Яким я бачу майбутнє України після перемоги»

Учні нашої школи активно взяли участь в акції «Яким я бачу майбутнє України після перемоги», який започаткувала Державна служба якості освіти України.
16 лют. 2023

День єднання

16 лютого українці вдруге в історії відзначатимуть День єднання. Нове свято було оголошено Президентом минулого року через заяви, що саме цього дня розпочнеться повномасштабне російське вторгнення. Назва цього свята говорить сама за себе.
15 лют. 2023

Перейменування закладу

До уваги батьків та учнів
15 лют. 2023

15 лютого Україна вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.