12 квіт. 2024
Всесвітній день авіації і космонавтики
12 квітня відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики. Учні 9 класу Харківської гімназії №41 мали чудову змогу поринути у секрети безмежного космосу та поговорити про людей, для яких космонавтика стала і професією, і життям водночас.
11 квіт. 2024
Міста героїв. Перемоги України у війні
Березень 2022 року став переломним моментом у повномасштабній війні Росії проти України. Сили безпеки й оборони України завдяки мужності та стійкості розпочали звільнення міст і сіл, окупованих російськими військам. У Харківській гімназії №41 був проведений цикл уроків "Міста Героїв. Перемоги України у війні", », присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від російської окупації.
9 квіт. 2024
СТВОРЕНО ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ «ЯК СТАТИ МЕНТОРОМ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ»
Освітній серіал «Як стати ментором для школярів» створено для того, щоб якнайбільше людей могли якісно підтримати школярів України, які зіткнулися з багатьма труднощами на шляху до якісного навчання.