13 січ. 2023

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ

УВАГА ! Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Розваги на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід. З метою уникнення лиха, необхідно знати та дотримуватися правил поведінки на льоду!
31 груд. 2022

ВІТАЄМО З ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ

Нехай ці світлі святкові дні наповнять теплом і радістю ваші домівки. Сьогодні, у такий нелегкий час для нашої країни і для нас усіх, принесуть вам віру в добро та дадуть наснагу продовжувати далі боротися і працювати задля нашої Перемоги.
23 груд. 2022

Новорічна онлайн-вистава для учнів 5-9 класів

Не обминув радісний, святковий настрій і учнів старших класів. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду.
21 груд. 2022

Новорічна казка в Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості

У ГДДК відбулася святкова новорічна вистава для дітей з нагоди святкування Дня Святого Миколая.
21 груд. 2022

Новорічна онлайн-вистава для дітей 1-4 класів

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
20 груд. 2022

Новорічне диво на станції метро

На станції метро «Університет» відбулася святкова новорічна вистава для дітей
19 груд. 2022

День Святого Миколая

19 грудня в Україні відзначають день Святого Миколая на честь християнського святого Миколая Чудотворця. Традиційно цього дня дітлахи знаходять подарунки під подушкою, а дорослі вітають один одного зі святом.
13 груд. 2022

13 грудня - День святого Андрія Первозванного.

З метою поглиблення знань учнів про зимові календарні свята, ознайомлення дітей зі звичаями святкування вечорниць, сприяння відродженню національної свідомості, виховання у дітей поваги до народних традицій у нашій школі було проведено виховні години «Андріївські вечорниці».
6 груд. 2022

День Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України з метою патріотичного виховання підростаючого покоління в нашій школі було проведено виховні години на тему: "Збройні Сили України". Це свято - одне з найважливіших цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.
3 груд. 2022

3 грудня Україна відзначає 300 років від дня народження Григорія Сковороди

В нашій школі класні керівники та вчителі предметники провели тематичні бесіди та години спілкування до 300-річчя від Дня народження Григорія Сковороди. Ким є для українців Сковорода? Яким його бачить кожен із нас? Адже кожен із нас мабуть про нього щось чув та щось знає? Ось це «щось» – яке воно? Кожен з нас повинен знати історію свого народу, своєї держави. Освічена людина завжди розуміє, що без минулого немає майбутнього, без традиційного немає нового, без колишнього немає теперішнього.