28 бер. 2024

"Вимагати нюдси - злочин"

Громадська організація #stop_sexтинг розпочинає інформаційну кампанію для закладів освіти щодо старту роботи сервісу Take It Down, який допомагає зупинити поширення та видалити онлайн оголені фото й відео, зроблені дітьми.
15 бер. 2024

Всесвітній тиждень обізнаності про сіль

З 11.03.2024 по 17.03.2024 року відзначається Всесвітній тиждень обізнаності про сіль.
15 бер. 2024

Тиждень поезії "Ріки незмінно течуть до дому"

Тема Тижня поезії - «дім». Гаслом став рядок із вірша Ірини Шувалової «Ріки незмінно течуть додому». Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення.
14 бер. 2024

Масляна 2024

У понеділок, 11 березня, розпочалася Масляна або Масниця - традиційне народне свято, яке присвячене завершенню зими та весняному пробудженню природи. Масниця в Україні - улюблене і веселе свято тривалістю цілий тиждень. Ось і учні Харківської гімназії №41 торкнулись традицій цього свята та долучились до акції «Масляна йде-млинці та мед несе», де змогли поділитись процесом приготування млинців у своїх родинах.
9 бер. 2024

Тарас Шевченко. 210 років з Дня Народження

210 років тому народився Тарас Шевченко. 9 березня 1814 року в маленькому селі Моринці нині Черкаської області народився хлопчик, якому було назначено долею стати Пророком для українців, пробудити нас від національної сплячки і прославити українську літературу. Тарас Шевченко – геніальний український поет, художник, прозаїк, драматург, політичний та громадський діяч. Він є творцем ідентичності українського народу та знаковою постаттю національної пам'яті України. Його творчість сприяла розвитку й встановленню нової української літератури.
8 бер. 2024

Міжнародний жіночий день

8 березня Україна та інші країни світу відзначають Міжнародний жіночий день або Міжнародний день за права жінок та міжнародний мир. Дорогі жінки, вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруєте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження. Ви – чарівні!
1 бер. 2024

Харківська гімназія № 41 продовжує профорієнтаційну діяльність з закладами м. Харкова, а саме з Харківським фаховим коледжем харчової промисловості Державного біотехнологічного університету. Учні гімназії взяли активну участь у діловій грі "Коледжанські корпорації", за результатами якої посіли ІІ місце серед декількох шкіл Харкова та Мерефи. Для нагородження дев'ятикласники були запрошені до коледжу, де мали змогу відвідати майстер- клас "Фестиваль млинців", на якому власноруч спробували приготувати млинці за різними рецептами, а потім їх з задоволенням смакували.
26 лют. 2024

Інтернет-проєкт «МРІЯ»

З метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, задля залучення громадян до виявлення та блокування осередків пропаганди рф, протидії шахрайствам та розповсюдженню наркотиків, а також участі у навчанні та тренінгах з кібербезпеки, Департаментом кіберполіції Національної поліції України оновлено концепцію інтернет-проєкту «МРІЯ», який у 2024 році отримав назву «БРАМА»
21 лют. 2024

21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

У Харківській гімназії 41 було проведені інтерактивні заходи з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Учні 1-8 класів мали змогу доєднатися до інтелектуального квест-шоу під назвою «Хто краще знає рідну мову?».
20 лют. 2024

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє. У Харківській гімназії №41 було проведено тематичні виховні заходи.