День Святого Миколая

19 груд. 2022
19 грудня в Україні відзначають день Святого Миколая на честь християнського святого Миколая Чудотворця. Традиційно цього дня дітлахи знаходять подарунки під подушкою, а дорослі вітають один одного зі святом.

День Святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають на подарунки.

Напередодні свята учні нашої школи взяли участь в акції «Лист до святого Миколая». Ці листи стали чудовим стимулом для дитячої творчості, адже чарівну кореспонденцію діти прикрасили казковими малюнками.

З метою розширити кругозір учнів про святого Миколая, ознайомити із народними традиціями, виховувати духовність, доброту, почуття милосердя, ввічливість, любов до ближніх,  людяність та доброзичливість проведено пізнавальні виховні години «День Святого Миколая».

Солодкі смаколики цього дня полюбляють отримувати і дорослі, і діти, тому свято по праву вважається, одним з найсолодших і бажаних! Ми щиро вдячні Харківському міському голові Ігору Олександровичу Терехову і депутатському корпусу Харківської міської ради за солодкі подарунки, які принесли радість учням 1-9-х класів.