29 трав. 2023

КОНКУРС ЕЛЕКТРОННИХ ПОСТЕРІВ НА ТЕМУ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Здобувачів освіти Харківської гімназії № 41 відзначили Дипломами в Конкурсі електронних постерів на тему протидії торгівлі людьми! Конкурс був організований Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації. На конкурс було подано більше 300 постерів.
23 трав. 2023

23 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ГЕРОЇВ

23 травня в Україна - День героїв. 2023 року це свято має особливу цінність, адже всіх громадян країни можна назвати героями, які по-своєму протистоять російській окупації.

День Вишиванки

Сьогодні масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: такого розмаїття вишиванок ви не побачите ніде.
18 трав. 2023

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ
18 трав. 2023

Конкурс читців художнього слова "З Україною в серці"

Вітаємо Маркелову Ольгу.
17 трав. 2023

Районний конкурс малюнків "Мати очима дітей"

Учениця Харківської гімназії №41 - Метьолкіна Анастасія, стала призеркою районного конкурсу малюнку " Мати очима дитини" і була нагороджена подарунком - квитком у боулінг.
16 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі у період з 15 по 21 травня 2023 р. в Україні відбудеться перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»
15 трав. 2023

Міжнародний день сім’ї

З метою формування у дітей ціннісного ставлення до сім’ї, родини, людей, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї, в Харківській гімназії № 41 були проведені виховні години, присвячені Міжнародному дню сім’ї «Україна починається з родини».
12 трав. 2023

Міська акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей

Харківський міський голова Ігор Терехов запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова.
9 трав. 2023

9 травня - День Європи

Цьогоріч Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня.