Група продовженого дня

Нормативна документація з питань організації роботи ГПД

1. Положення про групу продовженого дня (Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. № 1121).

2. Лист МОН України від 27.06.2001 р.№ 1/9-254 «Про організацію роботи середньої загальноосвітньої школи повного дня і груп продовженого дня».

3. Наказ МОН України від 20.02.2002 р. №128 «Про затвердження Нормативів наповнюваності груп продовженого дня».

4. Лист МОН України від 29.12.2001 р.№1/9-468 «Про обсяг і характер домашніх завдань для учнів початкової школи».

5. Лист МОН України від 02.07.07 р. № 1/9-407 «Організація навчально-виховного процесу у першому класі».

6. Державні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу.

7. ПОЛОЖЕННЯ про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу

Група продовженого дня є однією із форм виховання дітей і допомагає організувати найсприятливіші умови для їхнього відпочинку, навчання і виховання, поєднання навчально-виховної роботи на уроках і в позаурочний час. Вона забезпечує, враховуючи вікові особливості, їхній розумовий, моральний, естетичний, фізичний, духовний розвиток, створює умови для організації продуктивної праці, відкриває можливості всебічного виявлення і розвитку індивідуальних, здібностей, запитів та інтересів дітей.

Ми навчаємося, відпочиваємо: