Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області

 





Департамент науки і освіти 

Харківської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова
Система тестування знань

Переведення учнів

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 9

засідання педагогічної ради вчителів ХЗОШ № 41

від 07 червня 2018 року

 

Голова:                                                                                Є.В.Гонський

Секретар засідання:                                                           Н.В.Фурман

Присутні: 19 осіб (лист реєстрації додається)

Запрошені: немає.

 

Порядок денний:

1. Про переведення учнів 9-го класу до наступного 10-го класу.

 

1.СЛУХАЛИ:

Гонського Є.В., директора школи, про переведення 1-8, 10-х класів до наступних класів (текст виступу додається, додаток 1).

1.ПОСТАНОВИЛИ:

1.1.Перевести до наступного 10-го класу учнів 9-го класів згідно додатка 1.

1.2. Класному керівнику Котенко І.В. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…» та у табелях учнів.

07.06.2018

 

 

Голова педагогічної ради                                          Є.В. Гонський

 

Секретар педагогічної ради                                       Н.В.Фурман

 

Додаток 1

до протоколу засідання

педагогічної ради

від 07.06.2018 №9

 

Про переведення учнів 9-го класу до наступного класу

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, п. 2.26 Статуту Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації, перевести до наступного 10-го класу учнів 9-го класу:

 

З 9-А класу до 10-А класу

№ з/п

П.І.Б

 
 

1.

Афанасьєв Анатолій Валентинович

 

2.

Бечвая Маріам  Вепхвіївна

 

3.

Бучковська Світлана Анатоліївна

 

4.

Валяєва Ірина  Андріївна

 

5.

Власова Вероніка Євгенівна

 

6.

Кашталап Дарина Вікторівна

 

7.

Косенко Микита Олексійович

 

8.

Ларіна Анастасія Володимирівна

 

9.

Макарчук В'ячеслав Сергійович

 

10.

Махотін Тимур Анатолійович

 

11.

Мірошніченко Дмитро Олександрович

 

12.

Моргун Дмитро Романович

 

13.

Новікова Анна Андріївна

 

14.

Пантя Кароліна Русланівна

 

15.

Сафонов Михайло Васильович

 

16.

Сільченко Владислав Андрійович

 

17.

Скрипнік Олександр Володимирович

 

18.

Терешкович Вероніка  Юріївна

 

19.

Хижняк Дар’я Вікторівна

 

20.

Шушура Денис Сергійович

 

21

Дєдов Владислав Павлович

 

22

Орлов Денис Олександрович

 

 

 

 

 

Гонський Є.В.

 


ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 8

засідання педагогічної ради вчителів ХЗОШ № 41

від 25 травня 2018 року

 

Голова:                                                                                Є.В.Гонський

Секретар засідання:                                                           Н.В.Фурман

Присутні: 19 осіб (лист реєстрації додається)

Запрошені: немає.

 

Порядок денний:

1. Про переведення 1-8, 10-х класів до наступних класів.


1.СЛУХАЛИ:

Гонського Є.В., директора школи, про переведення 1-8, 10-х класів до наступних класів (текст виступу додається, додаток 1).

1.ПОСТАНОВИЛИ:

1.1.Перевести до наступних класів учнів 1-8-х, 10-х класів згідно додатка 1.

1.2. Класним керівникам Левко О.М., Старовій В.М., Седіній С.І., Губській М.О., Супрунову О.В., Вінніковій Л.Є., Третьяковій І.Л., Кобзар Т.Є., Кулік А.В., Галайді Є.О. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…» та у табелях учнів.

25.05.2018


 

Голова педагогічної ради                                          Є.В. Гонський

 

Секретар педагогічної ради                                       Н.В.Фурман


 

Додаток 1

до протоколу засідання

педагогічної ради

від 25.05.2018 №8

 

Про переведення 1-8, 10-х класів до наступних класів


Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, п. 2.26 Статуту Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації  випускників початкової школи, перевести до наступних класів учнів 1-8, 10-х класів:

 

З 1-А класу до 2-А класу

 

№ з/п

П.І.Б.

 
 

1.

Бiрюкова Емiлiя

 

2.

Болюк Маргарита

 

3.

Бондар Денис

 

4.

Борзова Анна

 

5.

Борисова Кристина

 

6.

Буката Денис

 

7.

Герасiменко Максим

 

8.

Гобза Полiна

 

9.

Колiух Артем

 

10.

Корнiєнко Свiтлана

 

11.

Курус Роман

 

12.

Лутай Єгор

 

13.

Майстат Олександр

 

14.

Милаш Максим

 

15.

Озаркiв Вiктор

 

16.

Перетятько Камiла

 

17.

Пляка Сергiй

 

18.

Романенко Євген

 

19.

Сокол Кирило

 

20.

Султанов Арсен

 

21.

Хавроня Артур

 

22.

Хворостанцев Данило

 

23.

Хорошевська Анастасiя

 

24.

Церцвадзе Давид

 

25.

Чухлєбов Артем

 

26.

Даньковський Тамерлан

 

27.

Волкова Єва

 

 

 

З 2-А класу до 3-А класу

з/п

Прізвище ім`я побатькові

1

Андросов Богдан Ігорович

2

Барабаш Богдан Вікторович

3

Бобуська Арзу Амідівна

4

Богданов Михайло Костянтинович

5

Бондар Юліана Станіславівна

6

Головешко Андрій Михайлович

7

Ігумнов Арсеній Федорович

8

Ісакова Айсель Гайдирівна

9

Комарова Надія Андріївна

10

Косніков Ігор Юрійович

11

Красюк Катерина Дмитрівна

12

Липа Мирослава Ігорівна

13

Липчанський Богдан Максимович

14

Ломаченко Анатолій Юрійович

15

Переверзєва Дарина Миколаївна

16

Петренко Арсен Дмитрович

17

Прус Діана Юріївна

18

Редчук Поліна Романівна

19

Рзаєва Сабіна Фаріз гизи

20

Рожковський Микита Сергійович

21

Тімошенко Ксенія Віталіївна

22

Устиченко Ярослав Сергійович

23

Хворостенко Ангеліна Володимирівна

24

Шумара Максим Валерійович

25

Щуренко Євгеній Максимович

 

 

З 2-Б класу до 3-Б класу

№ з/п

П.І.Б.

 
 

1.

Абдуллаєв Абдула Акшин огли

 

2.

Боровський Володимир Володимирович

 

3.

Бурнатний Іван Михайлович

 

4.

Веремчук Каріна Володимирівна

 

5.

Воронцов Олексій В’ячеславович

 

6.

Гараев Метлеф Нарман огли

 

7.

Григоренко Валерія Олександрівна

 

8.

Гуназова Ріана Ренатівна

 

9.

Данилов Михайло Сергійович

 

10.

Калюжний Андрій Сергійович

 

11.

Корецький Віктор Ігоревич

 

12.

Кривушенко Асія Петрівна

 

13.

Мінюков Ілля Володимирович

 

14.

Мирошникова Алекса Дмитрівна

 

15.

Павлов Кирило Сергійович

 

16.

Пономарьов Герман Олександрович

 

17.

Симонов Максим Віталійович

 

18.

Смоленко Богдан Олегович

 

19.

Спас Ілля Володимирович

 

20.

Чередниченко Кароліна Костянтинівна

 

21.

Філь Ілля Данилович

 

22.

Філь Нікіта Данилович

 

23.

Шеїн Владислав Олексійович

 

 

З 3-А класу до 4-А класу

№ з/п

ПІБ

 
 

1.

Боброннікова Дар'я Вікторівна

 

2.

Бобуська Ганна Амідівна

 

3.

Бородіна Софія Михайлівна

 

4.

Гараєва Нармiна Нарман кизи

 

5.

Гладун Кирило Олександрович

 

6.

Гусейнов Нуру Ельвін Огли

 

7.

Деркач Альбіна Олексіївна

 

8.

Дзандзава Артур Теймуразович

 

9.

Єсюніна Поліна Павлівна

 

10.

Захожа Ірина Ігорівна

 

11.

Ісмаілов Фуад Агшин Огли

 

12.

Лученцова Софія Олексіївна

 

13.

Мальована Еліна Андріївна

 

14.

Мірошниченко Віра Олександрівна

 

15.

Невзгляд Дмитро Віталійович

 

16.

Підлозна Вікторія Володимирівна

 

17.

Попова Марія В'ячеславівна

 

18.

Романенко Аліна Євгеніївна

 

19.

Самойлова Ліна Русланівна

 

20.

Петров Кирило

 

21.

Тимчук Радомір Михайлович

 

22.

Томачинський Тарас Андрійович

 

23.

Фесенко Єлизавета Володимирівна

 

24.

Честікова Антоніна Павлівна

 

25.

Сохраніч Микола Олегович

 

 

З 4-А класу до 5-А класу

 

№ з/п

ПІБ

 
 

1.

Гіренко Андрій Олександрович

 

2.

Глушач Родіон Кирилович

 

3.

Гончарова Анастасія Сергіївна

 

4.

Калюжна Анна Сергіївна

 

5.

Кошелєв Максим Євгенович

 

6.

Кривошеєв Артем Олександрович

 

7.

Лихонос Данііл Юрійович

 

8.

Мороз Альона Едуардівна

 

9.

Остапенко Аліса Євгенівна

 

10.

Попова Валерія Олександрівна

 

11.

Раковіце Дар'я Валеріївна

 

12.

Рахімова Валерія Русланівна

 

13.

Романюк Дар'я Володимирівна

 

14.

Сафонов Іван Васильович

 

15.

Седіна Ілона Сергіївна

 

16.

Сулейманова Айше Гадир Кизи

 

17.

Шарко Максим Михайлович

 

18.

Щуренко Олександра Максимівна

 

 

З 5-А класу до 6-А класу

№ з/п

ПІБ

 
 

1.

Бондар Майя Станіславівна

 

2.

Ісмаілов Ніхад Агшин огли

 

3.

Пенський Олександр Григорович

 

4.

Прус Марiя Юріївна

 

5.

Світлічна Анфіса В’ячеславівна

 

6.

Воробйов Богдан Юрійович

 

7.

Сич Микита Іванович

 

8.

Хоменко Віталій Сергійович

 

9.

Пислар Євгенія-Анастасія Юріївна

 

 

З 6-А класу до 7-А класу

з/п

ПІБ

 
 

1.

Арзамасцева Єва Дмитріївна

 

2.

Бабенко Анастасія Анатоліївна

 

3.

Бебешко Дмитро Сергійович

 

4.

Вербицька Кристина  Михайлівна

 

5.

Гришко Владислав Олександрович

 

6.

Гудько Дмитро Юрійович

 

7.

Зубов Ярослав Вікторович

 

8.

Коновалов Назар Миколайович

 

9.

Кривохижа  Кирило Артемович

 

10.

Лебець Антон Юрійович

 

11.

Лушпань Марія Андріївна

 

12.

Ляшенко Олег Вадимович

 

13.

Макаренко Ганна Юріївна

 

14.

Марченко Анастасія Олександрівна

 

15.

Мільшина Єлизавета Віталіївна

 

16.

Михайленко Денис Юрійович

 

17.

Острась Максим Олегович

 

18.

Соловйов Даніїл Олександрович

 

19.

Тараник Кирило Дмитрович

 

20.

Тищенко Аліна Олександрівна

 

21.

Фесенко Данило Денисович

 

22.

Фесенко Кристина Денисівна

 

23.

Черкашин Данило Андрійович

 

24.

Якушина Дар’я Сергіївна

 

 

З 7-А класу до 8-А класу

№ з/п

ПІБ

1.

Барабаш  Діана  Вікторівна

2.

Богдан Юлія  Андріївна

3.

Бубир  Іван  Андрійович

4.

Верхова Анастасія Сергіївна

5.

Дерюга  Максим  Сергійович

6.

Дмітрієва  Євгенія  Олексіївна

7.

Драгов   Руслан  Борисович

8.

Драгова  Сніжана  Борисівна

9.

Журавель Вікторія Романівна

10.

Казанцев  Ілля  Васильович

11.

Калюжна Олена Володимирівна

12.

Лементаренко Богдан Глібович

13.

Лученцова  Анастасія  Олексіївна

14.

Ніколаєва  Наталія  Анатоліївна

15.

Павленко  Юлія  Олександрівна

16.

Расько  Карина  Олександрівна

17.

Симонова Юлія Віталіївна

18

Соловей Кирило Дмитрович

19.

Сорокіна  Дар’я  Володимирівна

20.

Литвинов Данило Віталійович

21.

Сумко Олена Олександрівна

22.

Головнiн Петро Анатолiйович

 

З 8-А класу до 9-А класу

№ з/п

П.І.Б

 
 

1.

Аллахвердієва Бірдана Аліфаїм кизи

 

2.

Балакарєва Марія Олександрівна

 

3.

Бережний Олексій Сергійович

 

4.

Гіренко Олена Олександрівна

 

5.

Задорожній Вадим Олександрович

 

6.

Кириченко Євгенія Віталіївна

 

7.

Кобченко Богдан Паатович

 

8.

Левенець Богдан Миколайович

 

9.

Лиманська Анна Євгеніївна

 

10.

Мандрика Микита Вікторович

 

11.

Марков Максим Анатолійович

 

12.

Назарова Катерина Сергіївна

 

13.

Родiмiн Роман Олексійович

 

14.

Усачов Владислав Костянтинович

 

15.

Хавроня Артем Родіонович

 

16.

Шпаковська Лідія Дмитрівна

 

17.

Юр’єв Павло Сергійович

 

18.

Яремчук Микита Олександрович

 

З 10-А класу до 11-А класу

з/п

 

Прізвище учня

 
 

1.

Бірюков Микола Олександрович

 

2.

Буката Владислав Максимович

 

3.

Гур'єва Вікторія Вікторівна

 

4.

Карпенко Єгор Іванович

 

5.

Лебердюк  Аліна Олегівна

 

6.

Михаревич Євгеній Володимирович

 

7.

Синиця Павло Ігоревич

 

8.

Слюсар Юлія Сергіївна

 

9.

Татарінова Катерина Юріївна

 

10.

Третьякова Марія Геннадіївна

 

 

 

Гонський Є.В.

 

 

 

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 2

засідання педагогічної ради вчителів ХЗОШ № 41

від 09 січня 2018 року

 

Голова засідання                                                                Гонський Є.В.

секретар засідання                                                             Фурман Н.В.

Присутні: 21 особа (лист реєстрації додається)

Запрошені: немає.

 

Порядок денний:

5.  Про переведення до 3-А класу Міхайлової Ради Раджуївни.

5. СЛУХАЛИ:

         Гонського Є.В., директора школи, про переведення до 3-А класу Міхайлової Ради Раджуївни на підставі результатів проведених контрольних робіт, річного оцінювання навчальних досягнень учениці.

5. ПОСТАНОВИЛИ:

5.1. Перевести до 3-А класу Міхайлову Раду Раджуївну.

5.2.Класному керівнику 2-Б класу Левко О.М.:

5.2.1.Зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…» та в особовій справі учениці.

09.01.2018

5.2.2.Видати учениці табель успішності з результатами навчальних досягнень.

09.01.2018

5.3. Класному керівникові 3-А класу Седіній С.І. зробити відповідні записи у класному журналі.

09.01.2018

 

Голова педагогічної ради                                                    Є.В.Гонський

 

 

Секретар педагогічної ради                                                Н.В.Фурман

 

 

 

 

 

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 1

засідання педагогічної ради вчителів ХЗОШ № 41

від 03 січня 2018 року

 

Голова засідання                                                                Гонський Є.В.

секретар засідання                                                             Фурман Н.В.

Присутні: 21 особа (лист реєстрації додається)

Запрошені: немає.

 

Порядок денний:

  1.   Про переведення до 2-Б класу Михайлова Матвія Мілушовича, Михайлової Альбіни Раджуївни, Міхайлова Ради Раджуївни.

1. СЛУХАЛИ:

         Гонського Є.В., директора школи, про переведення до 2-Б класу Михайлова Матвія Мілушовича, Михайлової Альбіни Раджуївни, Міхайлової Ради Раджуївни на підставі результатів проведених контрольних робіт, річного оцінювання навчальних досягнень вищезазначених учнів.

1. ПОСТАНОВИЛИ:

1.1. Перевести до 2-Б класу Михайлова Матвія Мілушовича, Михайлову Альбіну Раджуївну, Міхайлову Раду Раджуївну.

1.2.Класному керівнику 1-А класу Вінніковій Л.Є.:

1.2.1.Зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…» та в особових справах учнів.

04.01.2018

1.2.2.Видати учням табель успішності з результатами навчальних досягнень.

04.01.2018

 

 

 

Голова педагогічної ради                                                    Є.В.Гонський

 

 

Секретар педагогічної ради                                                Н.В.Фурман

 

 

 

 

 

 

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 8

засідання педагогічної ради вчителів ХЗОШ № 41

від 09 червня 2017 року

 

Голова:                                                                                Є.В.Гонський

Секретар засідання:                                                           Н.В.Фурман

 

Присутні: 19 осіб (лист реєстрації додається)

 

Запрошені: немає.

 

Порядок денний:

 

4. Про переведення учнів 9-го класу.

 

4.СЛУХАЛИ:

Гонського Є.В., директора школи, про переведення учнів 9-А класу до наступного класу (текст виступу додається, додаток 4).

4.ПОСТАНОВИЛИ:

4.1. Перевести до наступного 10-го класу учнів 9-А класу згідно додатка 4.

4.2. Вручити учням свідоцтва про базову загальну середню освіту з результатами навчальних досягнень.

08.06.2017

4.3. Класному керівнику Супрунову О.В. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…» та у табелях учнів.

До 09.06.2017

4.4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Фурман Н.В. оприлюднити рішення педагогічної ради на офіційному веб-сайті школи.

Упродовж п’яти робочих днів з дати прийняття

Голова педагогічної ради                                           Є.В. Гонський

 

Секретар педагогічної ради                                        Н.В.Фурман

 

 

Додаток 4

до протоколу засідання

педагогічної ради

від 09.06.2017 №8

 

Про переведення учнів 9-А класу до наступного 10-го класу

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, Статуту Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації  випускників основної школи перевести до наступного 10-А класу учнів 9-А класу:

Прізвище учня

Дата

народження

1.

Бірюков Микола Олександрович

19.12.2001

2.

Буката Владислав Максимович

08.03.2002

3.

Григоренко Альона Олександрівна

03.11.2001

4.

Гур'єва Вікторія Вікторівна

19.05.2001

5.

Дмитрієв Семен Олександрович

01.10.2002

6.

Карпенко Єгор Іванович

15.07.2001

7.

Лебердюк  Аліна Олегівна

05.07.2002

8.

Мирошников Ярослав Дмитрович

04.04.2002

9.

Михаревич Євгеній Володимирович

09.12.2001

10.

Полякова Єлизавета Олегівна

16.03.2002

11.

Симонов Андрій Віталійович

14.12.2001

12.

Синиця Павло Ігоревич

12.07.2002

13.

Слюсар Юлія Сергіївна

08.12.2001

14.

Третьякова Марія Геннадіївна

27.12.2001

 

 

Гонський Є.В.,  директор школи

 

 

ЛИСТ реєстрації

засідання педагогічної ради вчителів ХЗОШ № 41

від 09 червня 2017 року

 

  1. Губанова Л.А.
  2. Віннікова Л.Є.
  3. Галайда Є.О.
  4. Шагун Д.М.
  5. Кобзар Т.Є.
  6. Котенко І.В.
  7. Кулік А.В.
  8. Лашина Ю.П.
  9. Левко О.М.
  10. Губська М.О.
  11. Седіна С.І.
  12. Соботович А.С.
  13. Стороженко Н.В.
  14. Сухар Н.М.
  15. Старова В.М.
  16. Супрунов О.В.
  17. Третьякова І.Л.
  18. Яковчук Г.М.
  19. Лазебник Ю.С.

 

 

__________________________________________________________________________________________________

 

 

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 7

засідання педагогічної ради вчителів ХЗОШ № 41

від 26 травня 2017 року

 

Голова:                                                                                Є.В.Гонський

Секретар засідання:                                                           Н.В.Фурман

 

Присутні: 19 осіб (лист реєстрації додається)

 

Запрошені: немає.

 

Порядок денний:

1. Про переведення 1-8, 10-х класів до наступних класів.

 

1.СЛУХАЛИ:

Гонського Є.В., директора школи, про переведення 1-8, 10-х класів до наступних класів (текст виступу додається, додаток 1).

1.ПОСТАНОВИЛИ:

1.1.Перевести до наступних класів учнів 1-8-х, 10-х класів згідно додатка 1.

1.2. Класним керівникам Седіній С.І., Губській М.О., Вінніковій Л.Є., Третьяковій І.Л., Кобзар Т.Є., Кулік А.В., Котенко І.В. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…» та у табелях учнів.

26.05.2017

 

 

 

Голова педагогічної ради                                           Є.В. Гонський

 

 

Секретар педагогічної ради                                            Н.В.Фурман

 

 

 

 

 

Додаток 1

до протоколу засідання

педагогічної ради

від 26.05.2017 №7

 

 

Про переведення 1-3, 5-8, 10-х класів до наступних класів

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, п. 2.26 Статуту Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації  випускників початкової школи, перевести до наступних класів учнів 1-8, 10-х класів:

З 1-А класу до 2-А класу

з/п

Прізвище ім`я побатькові

1

Андросов Богдан Ігорович

2

Барабаш Богдан Вікторович

3

Бобуська Арзу Амідівна

4

Богданов Михайло Костянтинович

5

Бондар Юліана Станіславівна

6

Головешко Андрій Михайлович

7

Ігумнов Арсеній Федорович

8

Ісакова Айсель Гайдирівна

9

Комарова Надія Андріївна

10

Косніков Ігор Юрійович

11

Красюк Катерина Дмитрівна

12

Липа Мирослава Ігорівна

13

Липчанський Богдан Максимович

14

Ломаченко Анатолій Юрійович

15

Переверзева Дарина Миколаївна

16

Петренко Арсен Дмитрович

17

Прус Діана Юріївна

18

Редчук Поліна Романівна

19

Рзаєва Сабіна Фаріз гизи

20

Рожковський Микита Сергійович

21

Тімошенко Ксенія Віталіївна

22

Устиченко Ярослав Сергійович

23

Хворостенко Ангеліна Володимирівна

24

Шумара Максим Валерійович

25

Щуренко Євгеній Максимович

 

З 1-Б класу до 2-Б класу

 

з/п

Прізвище ім`я побатькові

1

Абдуллаєв Абдула Акшин огли

2

Боровський Володимир Володимирович

3

Бурнатний Іван Михайлович

4

Веремчук Каріна Володимирівна

5

Воронцов Олексій В’ячеславович

6

Гайдуков Данило Дмитрович

7

Гараев Метлеф Нарман огли

8

Григоренко Валерія Олександрівна

9

Гуназова Ріана Ренатівна

10

Калюжний Андрій Сергійович

11

Корецький Віктор Ігоревич

12

Кривушенко Асія Петрівна

13

Крутченко Маргарита Володимирівна

14

Мінюков Ілля Володимирович

15

Мирошникова Алекса Дмитрівна

16

Павлов Кирило Сергійович

17

Пономарьов Герман Олександрович

18

Симонов Максим Віталійович

19

Смоленко Богдан Олегович

20

Спас Ілля Володимирович

21

Чередниченко Кароліна Костянтинівна

22

Філь Ілля Данилович

23

Філь Нікіта Данилович

24

Шеїн Владислав Олексійович

 

 

З 2-А класу до 3-А класу

н/з

П.І.Б.

1

Ананьєв Артем Миколайович

2

Боброннікова Дар'я Вікторівна

3

Бобуська Ганна Амідівна

4

Бородіна Софія Михайлівна

5

Буслов Данило Сергійович

6

Гладун Кирило Олександрович

7

Гусейнов Нуру Ельвін Огли

8

Деркач Альбіна Олексіївна

9

Дзандзава Артур Теймуразович

10

Єсюніна Поліна Павлівна

11

Захожа Ірина Ігорівна

12

Ісмаілов Фуад Агшин Огли

13

Караєва Нарміна Нарман Кизи

14

Кузнєцов Роман Максимович

15

Лученцова Софія Олексіївна

16

Мальована Еліна Андріївна

17

Мірошниченко Віра Олександрівна

18

Невзгляд Дмитро Віталійович

19

Підлозна Вікторія Володимирівна

20

Полюхович Вероніка Романівна

21

Попова Марія В'ячеславівна

22

Романенко Аліна Євгеніївна

23

Самойлова Ліна Русланівна

24

Скідельська Вікторія Євгенівна

25

Становий Владислав Володимирович

26

Тимчук Радомір Михайлович

27

Томачинський Тарас Андрійович

28

Фесенко Єлизавета Володимирівна

29

Честікова Антоніна Павлівна

 

 

З 3-А класу до 4-А класу

№ з/п

 

1

Алєксєєв Дмитрій Олександрович

2

Гіренко Андрій Олександрович

3

Глушач Родіон Кирилович

4

Гончарова Анастасія Сергіївна

5

Заровчацький Богдан Артемович

6

Калюжна Анна Сергіївна

7

Кошелєв Максим Євгенович

8

Кривошеєв Артем Олександрович

9

Лихонос Данііл Юрійович

10

Мішнєв Федір Володимирович

11

Мороз Альона Едуардівна

12

Остапенко Аліса Євгенівна

13

Попова Валерія Олександрівна

14

Раковіце Дар'я Валеріївна

15

Рахімова Валерія Русланівна

16

Романюк Дар'я Володимирівна

17

Сафонов Іван Васильович

18

Седіна Ілона Сергіївна

19

Сулейманова Айше Гадир Кизи

20

Шарко Максим Михайлович

21

Щуренко Олександра Максимівна

 

 

З 4-А класу до 5-А класу

 

№ з/п

ПІБ

1

Алєксєєва Валерія Олександрівна

2

Бондар Майя Станіславівна

3

Ісмаілов Ніхад Агшин огли

4

Палкін Максим Ігорович

5

Прус Марія Юріївна

6

Скідельський Давід Євгенійович

7

Світлічна Анфіса В’ячеславівна

8

Сич Микита Іванович

9

Хоменко Віталій Сергійович

 

 

З 5-А класу до 6-А класу

 

№ з/п

ПІБ

1

Арзамасцева Єва Дмитріївна

2

Бебешко Дмитро Сергійович

3

Вербицька Кристина Михайлівна

4

Гришко Владислав Олександрович

5

Гудько Дмитро Юрійович

6

Зубов Ярослав Вікторович

7

Кривохижа Кирило Артемович

8

Лебець Антон Юрійович

9

Лушпань Марія Андріївна

10

Ляшенко Олег Вадимович

11

Макаренко Ганна Юріївна

12

Марченко Анастасія Олександрівна

13

Михайленко Денис Юрійович

14

Мільшина Єлизавета Віталіївна

15

Острась Максим Олегович

16

Тараник Кирило Дмитрович

17

Тищенко Аліна Олександрівна

18

Фесенко Данило Денисович

19

Фесенко Кристина Денисівна

20

Черкашин Данило Андрійович

21

Якушина Дар'я Сергіївна

 

 

З 6-А класу до 7-А класу

№ з/п

ПІБ

1.

Барабаш  Діана  Вікторівна

2.

Богдан Юлія  Андріївна

3.

Бубир  Іван  Андрійович

4.

Верхова Анастасія Сергіївна

5.

Дерюга  Максим  Сергійович

6.

Дмітрієва  Євгенія  Олексіївна

7.

Драгов   Руслан  Борисович

8.

Драгова  Сніжана  Борисівна

9.

Журавель Вікторія Романівна

10.

Казанцев  Ілля  Васильович

11.

Калюжна Олена Володимирівна

12.

Лементаренко Богдан Глібович

13.

Лученцова  Анастасія  Олексіївна

14.

Ніколаєва  Наталія  Анатоліївна

15.

Павленко  Юлія  Олександрівна

16.

Расько  Карина  Олександрівна

17.

Симонова Юлія Віталіївна

18

Соловей Кирило Дмитрович

19.

Сорокіна  Дар’я  Володимирівна

20.

Литвинов Данило Віталійович

21.

Сумко Олена Олександрівна

 

З 7-А класу до 8-А класу

№ з/п

ПІБ

1.

Аллахвердієва Бірдана Аліфаїм кизи

2.

Балакарєва  Марія  Олександрівна

3.

Бережний Олексій Сергійович

4.

Гіренко Олена Олександрівна

5.

Задорожній Вадим Олександрович

6.

Левенець Богдан Миколайович

7.

Лиманська Анна Євгенівна

8.

Назарова Катерина Сергіївна

9.

Хавроня Артем Родіонович

10.

Шпаковська Лідія Дмитрівна

11.

Юр’єв Павло Сергійович

12.

Яремчук Микита Олександрович

13

Кириченко Євгенія Віталіївна

14.

Марков Максим Анатолійович

15.

Степанова Кристина Ігорівна

16.

Косенко Анастасія Олексіївна

17.

Мандрика Микита Вікторович

 

З 8-А класу до 9-А класу

№ з/п

ПІБ

1.

Афанасьєв Анатолій Валентинович

2.

Бечвая Маріам Вепхвіївна

3.

Бучковська Світлана Анатоліївна

4.

Валяєва Ірина Андріївна

5.

Власова Вероніка Євгенівна

6.

Кашталап Дарина Вікторівна

7.

Ларіна Анастасія Володимирівна

8.

Макарчук В'ячеслав Сергійович

9.

Махотін Тимур Анатолійович

10.

Моргун Дмитро Романович

11.

Новікова Анна Андріївна

12.

Пантя Кароліна Русланівна

13.

Сільченко Владислав Андрійович

14.

Скрипкін Олександр Володимирович

15.

Терешкович Вероніка  Юріївна

16.

Хижняк Дар’я Вікторівна

17.

Шушура Денис Сергійович

18.

Міщенко Тетяна Володимирівна

19.

Косенко Микита Олексійович

20.

Сафонов Михайло Васильович

 

 

З 10-А класу до 11-А класу

№ з/п

ПІБ

1.

Бородіна Юлія Євгенівна

2.

Буцький  Дмитро Олексійович

3.

Гусятніков  Максим Олексійович

4.

Лиманська Катерина Євгенівна

5.

Овчаренко Олександр Юрійович

6.

Парахотя  Євген Олександрович

7.

Ситнік  Артем Максимович

8.

Сухіна Юлія  Юріївна

9.

Фатьянова  Алла Миколаївна

10.

Четверик  Альона Анатоліївна

11.

Якуша Костянтин Валерійович

12.

Чудний Дмитро Сергійович

13.

Лейбюк Микита Олександрович

14.

Меліков Артем Юрійович

 

 

Гонський Є.В.

 

ЛИСТ реєстрації

засідання педагогічної ради вчителів ХЗОШ № 41

від 26 травня 2017 року

 

  1. Губанова Л.А.
  2. Віннікова Л.Є.
  3. Галайда Є.О.
  4. Шагун Д.М.
  5. Кобзар Т.Є.
  6. Котенко І.В.
  7. Кулік А.В.
  8. Лашина Ю.П.
  9. Левко О.М.
  10. Губська М.О.
  11. Седіна С.І.
  12. Соботович А.С.
  13. Стороженко Н.В.
  14. Сухар Н.М.
  15. Старова В.М.
  16. Супрунов О.В.
  17. Третьякова І.Л.
  18. Яковчук Г.М.
  19. Лазебник Ю.С.