Фестиваль «Наукові пікніки»

15 вер. 2018
Інтелектуальні та спортивні ігри та змагання на головній площі міста.

15 вересня на майдані Свободи пройшов незвичайний фестиваль «Наукові пікніки». Там зібралися ентузіасти та експериментатори різних спеціальностей, щоб  показати та особисто продемонструвати відвідувачам, що наука є цікавою, корисною і потрібною суспільству. На всіх майданчиках відбувалося активне залучення глядачів до майстер-класів, ігор, конкурсів та співучасть в дослідах.

Учні нашої школи також побували на цьому заході . З великим задоволенням учні нашої школи взяли участь у спортивних змаганнях, у квесті з біології, ознайомилися з новинками робототехніки та електроніки. Цей захід був цікавий тим, що допоміг багатьом підвищувати свій освітній та науковий рівень.