Ми проти булінгу

14 вер. 2018
Тиждень соціальних занять з запобігання насилля серед молоді

У період з 10.09. по 14.09. під керівництвом соціального педагога Брегель Ю.П. було проведено виховні заняття на теми: «Ми проти насилля», «Булінг серед нас», «Зупинимо булінг разом».

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми по відношенню один до одного.

В рамка тижня «Ми проти насилля» було показано дітям відеоролики з запобігання булінгу серед учнів, проведено арт-терапію, було застосовано метод мозкового штурму, під час якого дітям було запропоновано висловити власну думку з питань подолання психологічного при фізичного насилля. Учні середніх та старших класів активно працювали на уроках самостійно та у групах.