День міста 2023

23 серп. 2023
Учні гімназії приєдналися до привітань з нагоди Дня міста та взяли участь у тематичних святкових заходах.

ВІТАЄМО З ДНЕМ МІСТА ХАРКОВА!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!
Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.
Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію та збагачував традиції.

З нагоди Дня міста учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі малюнків "Харків майбутнього", а учні 5-9 класів висловили свої побажання рідному місту у міні-творах на тему "Харків у моєму серці" та долучилися до флешмобу "Моє уявлення про Харків майбутнього".