Порятунок тварин ученицями 6-А класу

27 лип. 2023
Практично кожного дня люди знаходять на вулицях травмованих та змучених тварин. Цього разу ми хочемо поділитися історією порятунку тварин ученицями 6-А класу, Аміни Білухи та Юлії Школяренко.

Дівчата знайшли скаліченого стрижа на землі під місцевою аптекою. Наляканий птах, оточений собаками, не міг самостійно вибратись, тому юні рятівниці кинули усі свої сили задля його визволення. На щастя, бідолаху було врятовано і це історія з щасливим фіналом. Страшно уявити, яка б доля спіткала тварину, якби дівчата того дня не проходили повз того самого кіоску. Вони самі коментують свій вчинок так: «Краще почекати і витратити час, щоб врятувати, аніж пройти повз»

Зараз із стрижем все добре і він знаходиться під наглядом волонтера у домашніх умовах.

Це вже не перший випадок порятунку тварин нашими ученицями. Аміна та Юлія разом із однокласницею Веронікою Кошелевою нещодавно змогли врятувати отруєну лисуху.

Дякуємо дівчатам за їх небайдужість і наголошуємо, що тварини-брати наші менші, яким ми повинні допомагати!