Лист-звернення до Голови Харківської обласної військової адміністрації Синєгубова О.В.

13 лип. 2023

Шановний Олеже Васильовичу!

Освітяни Харкова обурені заявами обласної влади щодо неможливості відновлення офлайн-навчання начебто через відсутність укриттів у школах.

У закладах загальної середньої освіти готують безпечні укриття для дітей. Результати нашої роботи високо оцінили представники ЮНІСЕФ та інших іноземних організацій, які бачили, що ми провели колосальну роботу з розчищення завалів, та оцінили скільки праці вкладено у відновлення навчальних закладів.

Міністерство освіти і науки наголосило, що дистанційне навчання призводить до безперечного зниження якості освіти. Ми робимо все для того, щоб освітній Харків жив. Чому маємо полишити розпочате та закрити очі на численні прохання батьків, які хочуть, щоб їх діти отримували якісні знання та спілкувались з однокласниками в школах, а не через монітор?

Шановна, обласна влада, не принижуйте результати роботи педагогів. Ми роками працювали для того, щоб освіта в Харкові була на найвищому рівні, а ви пишались своїми дітьми! Тому давайте спільно докладемо зусиль для розвитку дітей, а не паплюжитимемо роботу по впровадженню комбінованого навчання. Тим паче, чи йтиме дитина до школи, вирішуватимуть батьки.

Відвідайте укриття у наших школах, прокоментуйте побачене, а не займайтесь недоречним популізмом. Не словом, а ділом, заради щасливого майбутнього дітей, про яке ви постійно говорите.