День Конституції України 2023

28 черв. 2023
В Україні 28 червня відзначають День Конституції. Сьогодні виповнюється 27 років із дня ухвалення Основного Закону. День основного закону України – свято для кожного громадянина нашої країни. Для кожного, хто поважає нашу державу, її правові основи, а саме слово "Конституція" – це не порожній звук. І в цей чудовий день варто привітати кожного, хто на стороні історії та культури держави, адже Конституція – гарантія всіх наших прав і свобод, всього, що ми маємо. Цей день особливий, адже символізує нашу спільну волю до свободи, правосуддя та рівноправ'я. Нехай Конституція залишається неушкодженою скринькою, що втілює наші мрії та береже цінності й народну мудрість!

До цього свята учні 2-5-х класів взяли участь у конкурсі малюнків «Я малюю своє майбутнє», а учні 6-9-х класів поділилися своїми міркуваннями у міні-творах на тему «Якою я бачу Україну через декілька років».

Устиченко Ганна, 5-А

Редчук Поліна, 8-А