4 травня - Міжнародний день пожежних

4 трав. 2023
У Харківській гімназії №41 серед учнів 1-9 класів до Міжнародного дня пожежника проведена профілактична робота з питань пожежної безпеки.

Життя і здоров`я людини – найвища цінність. Особливо в умовах воєнного часу необхідно звертати увагу, навчати і дітей, і дорослих правилам і вимогам безпеки життєдіяльності. В нашому навчальному закладі відповідно до тематики були проведені загальні заходи, а саме єдиний урок  “День цивільного захисту”. Класними керівниками дистанційно  проведені заняття на теми: “Мінна небезпека”, “Дії під час застосування зброї масового ураження”, “Хімічна зброя”, “Отруєння речовинами, що є хімічною зброєю”. Педагогом-організатором проведено повчальну мультимедійну презентацію "Небезпека від вогню" та попереджувальні бесіди-інструктажі з протипожежної безпеки.

.