Великдень – найвеличніше свято українців

17 квіт. 2023
Пасха для школярів – це перш за все, знайомство з історією. Дітям потрібно дати знання про побут, звичаї, традиції, світогляд українського народу. Через уроки йде духовне збагачення дітей, виховання любові до Батьківщини, любові до природи, рідної мови, історії, любові до краси і життя. Діти переймаються глибоким почуттям національної гідності, гордості за культуру свого народу.

Впродовж тижня педагоги нашого закладу ознайомлювали школярів з чудовим весняним святом Великодня та вчили всіх традицій його святкування.

Під час онлайн занять учні познайомились з історією виникнення свята, традиціями, обрядами, виконували різноманітні завдання, читали і співали, ліпили і пекли, малювали і вирізали, клеїли і вишивали, разом розглядали ілюстрації, писанки, переглядали відеофрагменти, розвивали інтерес до символів і атрибутів писанки, крашанки та їх різновиду.

Діти отримали величезне задоволення, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкуванні Великодня.

Фото робіт здобувачів освіти ХГ №41, які вони зробили на дистанційних уроках.

Сьогодні ми молимося за нашу Українську землю, за наш Український народ і просимо щоб Господь усіх нас Благословив та дарував нам МИР.

Нехай це світле свято принесе всім нам духовне очищення, віру в щасливе мирне майбутнє, стійкості нашим воїнам, а Україні — перемоги!

Дякуємо вчителям, а також учням, які під їхнім керівництвом своїми руками створили таку красу. Молодці !!! Талановиті діти – продовження ЖИТТЯ та МАЙБУТНЄ нашої нездоланної УКРАЇНИ !!!

Світлого Великодня всім!

З Україною в серці!

З вірою в перемогу!

Христос Воскрес! Воскресне Україна!