Всеукраїнський тиждень дитячого читання — 2023

24 бер. 2023

Всеукраїнський тиждень дитячого читання — 2023 стартує в усіх дитячих бібліотеках країни 27 березня.

У цей день о 12.00 у Національній бібліотеці України для дітей відбудеться яскраве книжкове промо «Непереможна і єдина читацька Україна» за участю авторів, видавців, а також промоутерів дитячої книги та читання, серед яких книжкові блогери — дорослі та діти. Адже Всеукраїнський тиждень дитячого читання — це подія, яка має на меті підвищення у суспільстві статусу читання, книги, бібліотеки як ціннісних орієнтирів, інтелектуальних продуктів, що мають бути в полі зору кожного сучасного успішного свідомого українця.

Героїчні історії для дітей і про дітей. КНИГОміст. Програма весняних читань