Просвітницька та профілактична робота соціального педагога з батьками

27 лют. 2023
В Україні 26 лютого у різних містах сталися заворушення із учасниками ПВК Редан. Відео з’явились у соціальних мережах. На них видно, як група підлітків планує масову бійку.

Соціальним педагогом нашої гімназії було проведено просвітницьку роботу з батьками щодо попередження утворень нової неформальної групи під назвою «Редан». Мета бесіди - проінформувати батьків з питань появи нової субкультури та донести, наскільки важливо бути в курсі останніх подій, бо від цього залежить здорове дитинство та юність наших дітей.

Хто такі “редани”_*
ПВК Редан – це не військова компанія, а неформали, прихильники аніме. Вони виступають проти футбольних фанатів, мігрантів і вихідців із Кавказу. Молоді люди вдягаються у футболки із зображенням павуків і цифри 4, що є відсилкою до аніме Hunter x Hunter.
Очолює цей рух хлопець на ім’я Алі – це гравець у Dota 2 і Counter-Strike. Відомо про нього досить мало.

ПВК Редан в Україні**
Рух уже дістався України, сутички фіксували у декількох містах нашої країни. Учасників субкультури вже помітили у Харкові, Києві, на Закарпатті, в Івано-Франківську, Львові, Дніпрі та Полтаві.

Поради батькам
Шановні батьки, спілкуйтеся зі своїми дітьми, звертайте увагу на їхню поведінку, зміни у настрої, коло спілкування і способи проведення дозвілля.
Важливо пам’ятати, що всі ми - різні, але всі ми - рівні! Ніхто не має права порушувати особисті кордони фізично та психологічно!