21 лютого – Міжнародний День рідної мови

21 лют. 2023
Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, рідна мово! Мова – пісня колискова. Мова – матері уста. І. Багряний

З метою донести до учнів красу і багатство україн­ської мови,  вихо­вувати глибокі почуття любові до рідного краю, його традицій, бажання берегти свою національ­ну культуру, бути патріотами своєї держави в  нашій школі було проведено тематичні уроки "Слово про рідну мову".
Події останнього року стали поштовхом для переосмислення ролі рідної мови в житті кожного українця. Вона стала оберегом, символом єдності, маркером ідентичності, інструментом боротьби для кожного з нас, знаком незламності й сили духу для всього людства.
Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!