В гостях у ветерана

5 черв. 2019
В гостях у ветерана

5 червня активісти школи, екскурсоводи шкільного музею «Літопис першої Основ’янської школи» завітали в гості до Авер’янова Володимира Федоровича – ветерана, учасника Великої Вітчизняної війни. Володимир Федорович розповів дітям про своє життя, про воєнні часи, про те, як з дитинства мріяв літати у небі і як здійснював свою мрію. Учні дуже уважно слухали та задавали питання. Також ветеран розповів, що був добрим другом Бабіча Віктора Олександровича – випускника нашої школи, засновника шкільного музею.

За смачним чаєм з солодощами та теплою бесідою декілька годин промайнули практично непомітно. Наостанок Володимир Федорович подарував нашому шкільному музею деякі матеріали з власної колекції, серед яких збірник «Освобождения Украины от немецко-фашистских захватчиков», а також власноруч зібрану колекцію військових пісень.