Ярмарок «День дириків»

24 трав. 2019
Ярмарок «День дириків»

З початку 2018-2019 навчального року в нашій школі з’явилася шкільна валюта – дирики. Отримати дирики учні можуть за: досягнення в навчанні, досягнення в спорті та творчі таланти. Загальна ціль дириків – підняти активність учнів, збільшити інтерес до виїзних турнірів, олімпіад, конкурсів та змагань. А також, звісно, нагородити дітей за їх досягнення та труд.

22 травня в нашій школі відбувся захід – ярмарок «День дириків». На цьому заході усі учні мали змогу витратити накопичені за цілий рік дирики на різних станціях: поласувати солодощами в «Кафе», дізнатися про майбутні оцінки в «Кімнаті пророцтв», підготувати себе до літа у «Фітнес-центрі», обрати собі другу половинку в «РАГС», відпочити при перегляді фільму або мультфільму в «Кінозалі» та стати найвродливішою у «Салоні краси».

Усі учні отримали велике задоволення від ярмарку та взяли собі до уваги, що в наступному році треба бути більш активними у шкільному житті.