«Останній дзвоник»

24 трав. 2019
«Останній дзвоник»

Сьогодні у нашій школі відбулася урочиста лінійка «Останній дзвоник». Учні квітами та добрими словами вітали своїх вчителів. Директор школи Привітав усіх дітей та пед. колектив школи, а також передав привітання від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса та народного депутата України Анатолія Петровича Денисенка. Також привітати дітей із закінченням навчального року та початком літніх канікул завітала Шевченко Світлана Миколаївна – виконуюча обов’язки начальника управління праці та соціального захисту. Окрім цього на лінійці відбулося урочисте нагородження кращих учнів школи, які за свою старанність та наполегливість у навчанні отримали почесні грамоти від Управління освіти. І, звичайно ж, чарівний вальс у виконанні одинадцятого класу, який не залишив байдужим жодного з присутніх. Адже для випускників цей дзвінок дійсно пролунав востаннє. Бажаємо їм щасливої дороги у дорослому житті, а усім учням веселих літніх канікул!