День фізичної культури і спорту

14 вер. 2017
День фізичної культури і спорту

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця  XIX.  Всій Європі було відоме ім’я українського борця  греко-римського стилю Івана Піддубного. Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд СРСР. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін  та Ігор Бєланов, відзначені «золотим м’ячем » як найкращі футболісти Європи.

У нашому районі день фізичної культури та спорту урочисто святкували 14.09 на новому спортивному майданчику ХГ № 12, де взяли участь і учні нашої школи в легкоатлетичній естафеті.