Тиждень профорієнтації

17 лют. 2017
...

З 13 по 17 лютого 2017 року згідно плану роботи школи у ХЗОШ№41 було проведено тиждень профорієнтації. В рамках проведення тижня учні школи взяли участь у конкурсі стіннівок "Світ професій", конкурсі есе "Справа мого життя", спілкувались з представниками вузів міста Харкова. Представниками Харківського професійного ліцею швейного і хутрового виробництва було проведено майстер-клас серед старшокласників по оздобленню одягу та створенню зачіски. Практичним психологом Лашиною Ю.П. було проведено опитування з метою виявлення професійної готовності серед учнів 8-11 класів. Класні керівники провели виховні години за темою "Цікавий світ професій".  В шкільній бібліотеці була представлена виставка "Ярмарок професій". Закінчився тиждень підведенням підсумків та презентацією проектів "Моя майбутня професія".