Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році!

6 лют. 2017
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016/2017 н.р.!

У січні-лютому 2017 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.Учні нашої школи Михаревич Євгеній та Третьякова Марія з успіхом захистили свої науково-дослідницькі роботи і показали такі результати:

Михаревич Євгеній Володимирович,учень 9-А класу,- ІІ місце, секція: аерофізика та космічні дослідження .
Третьякова Марія Геннадіївна, учениця 9-А,-ІІІ місце, секція: мистецтвознавство.

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у подальшій науково-дослідницькій роботі учнів-членів Малої академії наук України!

Картинки по запросу мала академія наук