Відкрий чудовий світ для себе

16 лист. 2016
......

Сьогодні відбулася творча зустріч учнів початкової школи з автором дитячих книг — лауреатом літературних премій ім. М. Л. Матусовського і А. С. Макаренко, найкращим другом нашої школи, Булгаковою Елеонорою Емануїлівною.

Спілкування з Елеонорою Емануїлівною — це завжди свято! Свято духовності, любові, краси, чарівності, адже все душевне тепло, сердечність і артистизм вкладає вона в читання своїх віршів. А з якою любов'ю звучить її приємний мелодійний голос під чарівні звуки гітари!

Поети і письменники, що пишуть для дітей, – особливі люди. Саме їм дано зрозуміти внутрішній світ дитини, саме на них лягає величезна відповідальність за його наповнюваність. Елеонора Булгакова, без сумніву, здатна запалити серця дітей іскорками свого таланту, наповнити їх теплом і добротою.