Вітаємо з перемогою!

9 лист. 2016
фестиваль ораторського мистецтва

9 листопада, у День української писемності та мови, у Харківській академії неперервної освіти відбулося урочисте нагородження переможців 15-го, ювілейного, фестивалю ораторського мистецтва «Щасливий вік той, у якому живе твій подих долі й мрій… (М.Вінграновський)». Алексєєва Елеонора, учениця 11-А класу, яка виборола  І місце  в районному етапі конкурсу, мала честь представляти Основ’янський район міста на обласному фестивалі, де  стала лауреатом серед 52 конкурсантів Харківської області. Цьогоріч на нагородження були запрошені член Спілки письменників України, харківський поет Віктор Бойко, а також декан факультету українознавства Харківського педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди професор В.Голобородько. Слід нагадати, що учні нашої школи вже третій рік поспіль посідають призові місця на  обласному фестивалі ораторського мистецтва. Щиро вітаємо Елеонору та її вчителя Третьякову Ірину Леонідівну із вагомою перемогою та бажаємо успіхів та творчої наснаги, а головне – нових перемог!