Олімпійський тиждень 2023

26 вер. 2023
Традиційно у вересні в нашій школі з нагоди Дня фізичної культури та спорту з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя проводяться Олімпійський урок та Олімпійський тиждень. Цього року вони проходили під гаслом: “ Фізкультура заряджає енергією!”.

Цього року він проходив дещо незручно. Учасники отримували та надсилали інформацію в електронному вигляді.

Першим пройшов Олімпійський відеоурок “ Токіо 2020”. Потім Олімпійський тиждень включив такі теми: “ Стародавні Олімпійські ігри”, “ Олімпійська символіка ”, “ Олімпійський прапор”, “ Олімпійські чемпіони Незалежної України”.

Протягом тижня для учасників 5 -9 класів відбувся флешмоб з руханок.

Це особливий тиждень, який дає можливість не лише популяризувати спорт, а й виховувати дітей на олімпійських цінностях, виховувати майбутнє нашої нації. Особливо це важливо в умовах війни.