Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №41

ХАРКІВСЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХАРЬКОВСКАЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЕЙ №41 ХАРЬКОВСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ

Н А К А З

01.10.2018                                                                                                   № 204

Про проведення шкільних заходів

в рамках відзначення щорічного

Всеукраїнського місячника

шкільних бібліотек

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек», листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 19.07.2018 № 22.1/10-2570 «Щодо виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931» КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляє, що з 01 по 31 жовтня 2018 року проходитиме Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського).

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити план заходів щодо відзначення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек за темою «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського), який проходитиме в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек (додаток 1).

З 01.10.2018 по 31.10.2018

1. Завідувачу бібліотекою Шухат І.О.:
    1. ознайомити учасників навчально-виховного процесу з запланованими заходами.

До 03.10.2018

1. розмістити творчий звіт про проведені в межах місячника заходи, фото, на офіційному веб-сайті школи.

До 01.11.2018

1. надати до районного методичного кабінету інформацію про заходи, проведені в рамках місячника, інформаційні матеріали (методичні розробки, фотозвіти, статті в місцеву пресу та ін.).

До 01.11.2018

1. Відповідальному за інформаційне наповнення шкільного сайту Брусіну І.О. розмістити зміст даного наказу на шкільному сайті.

До 03.10.2018

1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                               Є.В.Гонський

З наказом ознайомлені:

Брусін І.О.

Левко О.М.

Віннікова Л.Є.

Старова В.М.

Губська М.О.

до наказу директора

ХЗОШ№41

від 01.10.2018 №204

ПЛАН

проведення місячника бібліотек «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського).

З 01.10.18 по 31.10.18

Назва заходу

Відповідальні

Організація книжкових виставок   до 100-річчя від дня народження                    В. О. Сухомлинського – «Василь Сухомлинський–дітям»,                         «Великий педагог, великий Добротворець», «Його вічний слід на землі»;

Шухат І.О.

Конкурс дитячих ілюстрацій до оповідань та казок                                                      В.О. Сухомлинського «Малюю улюблену казку»,  «Казка на кінчику пензля»

Мартусєва Є.С.

Тиждень родинного читання «Я прочитаю тобі казку» (діти читають батькам казки В. О. Сухомлинського)

08.10.2018-12.10.2018

Класні керівники начальної школи

Літературна подорож «Казковий світ Василя Сухомлинського»

Мартусєва Є.С.

Організація виставок творчих робіт учнів: «Я – творча дитина»,  «Мистецтво, що випромінює радість», «Шедеври маленьких умільців.

Шухат І.О.

Організація родинних виставок-вернісажів «Місто майстрів», «Творимо всією родиною»

Шухат І.О.

Проведення конкурсів казок  «Юний казкар», авторської поезії  «Юні поети», літературних творів «Мої перші рядки»