Урок мужності

26 квітня 2013 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №41 відбулася урочиста зустріч з ветераном Великої вітчизняної війни Мілером Володимиром Львовичем, учасником Сталінградської та Курської битв.

Учні школи не тільки заслухали цікаві спогади ветерана про його участь у воєнних подіях 1941-1945 років, але й переглянули документальний фільм про роки окупації міста Харкова, наступ радянських військ та Парад Перемоги у Москві 26 червня 1945 року.

Одним з ініціаторів уроку мужності стала Харківська громадська організація «Оплот», яка запропонувала учням взяти участь у конкурсі письмових творів «Спогади про мого діда».

Під час зустрічі гості оглянули шкільний музей «Літопис першої основ’янської школи» та були приємно вражені експозиціями, присвяченими Великій Вітчизняній війні.