План роботи шкільного музею

Зміст роботи членів Ради музею

Голова Ради музею (директор):

-         Загальне керівництво, проведення засідань 1 раз на місяць, реклама та популяризація діяльності музею, запрошення учнів інших шкіл, написання статей про музей в газети та Інтернет, керування виконанням плану роботи Заcтупник голови з пошукової та дослідницької роботи: -         Відповідає за пошукові та дослідницькі роботи, листування, зв'язок з іншими музеями шкіл та міста, святкові заходи

Екскурсоводи:

-         Проводять екскурсії, беруть участь у пошуковій та дослідницькій роботі

Хранителі фонду:

-         Працюють з книгами обліку основних та допоміжних фондів, стежать за збереженням архіву  музею, поповненням фондів, оформленням музею.

Мета роботи музею:
        Продовження роботи музею зі збереження пам’яті про імена та справи людей, які навчалися або працювали вчителями в нашій школі, збереження досягнень і здобутків школи, її традицій, а також із пропаганди престижу знань, любові до України, поваги до рідного міста.
       Проведення на базі музею науково-дослідницької роботи.
       Розширення кола пошуку інформації з історії с. Основа, її економічних та історичних характеристик.
       Патріотичне та громадянське виховання, що присвячується Року ветеранів, вихованню гуманності та  добродійності, збереженню пам’яті про героїчні вчинки наших дідів та прадідів, поширенню руху волонтерської роботи серед учнів школи.