Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Стало традиційним святкувати 1 ВЕРЕСНЯ, ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ,"Золоту осінь", 8 березня, День захисника Вітчизни, Новий рік, Свято букварика, Випускний вечір та інші.

Але є заходи, які стали традиційними саме для нашої школи.

• Вже кілька років поспіль ми проводимо ярмарок благодійності,благодійні концерти, а зібрані гроші ідуть виключно на благодійність.

• Вже традиційним для нас стало збереження та пошук краєзнавчих матеріалів для музея. Жоден школяр не пройде байдужим повз інформації, яка стосується минулого нашої школи. Користуючись нагодою, запрошуємо всіх, хто має щось цікаве, до співпраці.

• Традицією школи стало і збереження здоров'я школярів.