Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області

 





Департамент науки і освіти 

Харківської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова
Система тестування знань

Моніторинг якості освіти

Рівень навчальних досягнень

учнів 3-11 класів за І семестр 2017/2018 навчального року

 

з/п

Клас

Всього учнів

В

%

Д

%

С

%

П

%

1

25

9

36

13

52

3

12

0

0

2

18

4

22,2

9

50

5

27,8

0

0

3

9

2

22,3

7

77,7

0

0

0

0

4

24

3

12,5

7

29,2

14

58,3

0

0

5

22

2

9,1

15

68,2

5

22,7

0

0

6

19

2

10,5

13

68,4

4

21,1

0

0

7

22

0

0

10

45,5

12

54,5

0

0

8

10А

11

2

18,2

1

9,1

8

72,7

0

0

9

11А

13

0

0

4

30,8

9

69,2

0

0

Всього:

163

24

14,7

79

48,5

60

36,8

0

0

Діаграма 1. Рівень навчальних досягнень учнів 3-11 класів за І семестр 2017/2018 навчального року

 

 

Шкільна мережа

 

Результативність участі у ІІ (районному ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

 

з/п

ПІБ учня

клас

предмет

Місце

1

Бережний Олексій

8 клас

 

Економіка

ІІІ

2

Бережний Олексій

8 клас

 

Географія

ІІІ

3

Михаревич Євгеній

10 клас

ІІІ

4

Михаревич Євгеній

10 клас

 

Географія

 

ІІІ

5

Хавроня Артем

8 клас

ІІ

6

Бережний Олексій

8 клас

ІІІ

7

Михаревич Євгеній

10 клас

Історія

Історія

ІІІ

8

Кашталап Дарина

9 клас

інформаційні

технології

ІІ

 
 

МАН

 

 

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ

ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Наукова секція “Мистецтвознавство”

І місце

Третьякова Марія Геннадіївна, учениця 10-А класу

  науковий керівник – Кобзар Тетяна Євгенівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

 

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

ІСТОРІЇ

Наукова секція “Історичне краєзнавство”

ІІ місце

Михаревич Євгеній Володимирович, учень 10-А класу;

  науковий керівник – Супрунов Олександр В’ячеславович, учитель географії, спеціаліст першої категорії

 

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Наукова секція “Загальна біологія

ІІІ місце

Гур’єва Вікторія Вікторівна, учениця 10-А класу;

  науковий керівник – Сухар Наталія Миколаївна, учитель біології, спеціаліст

 

 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ

 

Навчальний рік

кількість випускників 9-х класів

з них поступили на навчання

всього навчається

% учнів, які продовж навч. після 9 кл.

працюють

не працюють і не навчаються

декретна відпустка

кількість випускників 11-х класів

з них поступили на навчання

всього навчається

% учнів, які продовж навч після 11 кл.

працюють

не працюють і не навчаються

декретна відпустка

10 кл. денних шкіл

вечірні

школи

ПТНЗ

ВНЗ І-ІІ рівнів

ПТНЗ

ВНЗ І-ІІ рівнів

ВНЗ ІІІ-ІV рівнів

інші заклади

2007/2008

28

20

0

4

2

26

93

0

0

2

27

1

2

18

0

21

78

5

0

1

2008/2009

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

2

5

14

0

21

95,5

1

0

0

2009/2010

22

10

0

3

9

22

100

0

0

0

23

2

5

16

0

23

100

0

0

0

2010/2011

17

14

0

0

2

17

100

0

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011/2012

21

16

0

2

3

21

100

0

0

0

11

4

0

3

0

7

63,6

4

0

0

2012/2013

15

12

0

0

3

15

100

0

0

0

13

2

2

8

0

12

92,3

1

0

0

2013/2014

15

12

0

1

2

15

100

0

0

0

18

5

4

9

0

18

100

0

0

0

2014/2015

20

14

1

3

2

20

100

0

0

0

14

1

1

8

0

10

71,4

4

0

0

2015/2016

10

9

1

0

0

10

100

0

0

0

12

0

4

8

0

12

100

0

0

0

2016/2017

14

12

1

0

1

14

100

0

0

0

15

6

0

8

0

14

93,3

1

0

0