Конкурс-огляд шкільних музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

ІІ етап міського Конкурсу-огляду шкільних музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

15.02.2013 року у школі відбувся огляд шкільного музею в рамках ІІ етапу міського Конкурсу-огляду шкільних музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Метою Конкурсу-огляду є сприяння формуванню у підростаючого покоління національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, забезпеченню духовної єдності поколінь. Журі ознайомилося з веденням нормативно-правової документації, тематичними експозиціями відповідно до профілю музею, переглянуло експонати нашого музею відповідно до Критеріїв оцінювання роботи шкільних музеїв. Учні-краєзнавці ознайомили присутніх з історією розвитку шкільного музею, архівними документами та головними експозиціями. Особливу увагу гості звернули на велику науково-дослідницьку роботу, яка проводиться на базі музею.