Другий всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Книга і читання-важливий чинник у вихованні"

Звіт

про проведення щорічного Всеукраїнського

місячника шкільних бібліотек у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області

Описание: http://dunschool3.at.ua/_nw/2/04805341.jpg

Згідно з Наказом МОН від 12 серпня 2014 року № 931 з 1 по 31 жовтня в Харківській загальноосвітній школі І- ІІІ №41   проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Книга і читання-важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» який спрямований на розвиток духовності та особистості людини. В рамках місячника були проведені різноманітні заходи, які привертали увагу учнів до бібліотеки та книги:

- Лінійка «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти»;

- Конкурс - вікторина «Відомості про книгу» для учнів 5 - 8 класів;

- Інтелектуально – розважальна конкурсна програма кмітливих та начитаних для учнів 6 -11 класів;

- Конкурс малюнків «Українська книга майбутнього» для учнів 4 – 11 класів;

- Бібліотечний урок «Що ти знаєш про книгу?» для учнів 10 – 11 класів;

- Бібліотечний урок «Подорож у країну словників» для учнів 6 – 11 класів;

- Бібліотечний урок «Знайомство зі шкільною бібліотекою» для учнів 1 класу;

- Вікторина «Яке це чудо - казки!» для учнів 1 – 4 класів;

Описание: Картинки по запросу фото школьной библиотеки

- Книжкова виставка «Природа рідного краю»;

- Книжкова виставка «Царство української дитячої книжки»;

- Конкурс на кращий вірш «Книга в моєму житті» для учнів 4 – 11 класів»;

-Вернісаж-виставка «Подаруй книжці закладинку» Описание: Книжковавиставка“Новінадходження”

- Визначення переможців конкурсів.

Книжки прочитані в дитинстві, часто запам’ятовуються на все життя, впливають на подальший розвиток, на світосприяння, виробляють певні норми поведінки школяра. Ось чому важливо правильно організувати дитяче читання, спрямувати його так, щоб дитина не розгубилася у книжковому морі, щоб до її рук потрапили найнеобхідніші твори, щоб спілкування з книгою стало значимим, щоденним, і, що дуже важливо, приємним заняттям. Сприяють цьому різні виховні заходи та бібліотечні уроки. Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відкрився загальношкільною лінійкою під гаслом «Книга і читання-важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Цікаво пройшов бібліотечний урок «Знайомство зі шкільною бібліотекою» для учнів 1 класу, на якому учні ознайомилися з призначенням бібліотеки, різноманітністю книг, правилами користування бібліотекою, поводження з бібліотечними книгами.

Мета уроку: розвивати зацікавлене ставлення до книги, виховувати бажання читати. Учні школи з цікавістю відвідували заходи, переглядали тематичні виставки, із задоволенням приймали участь у їх підготовці. В бібліотеці була зроблена книжкова виставка «Царство української дитячої книги». Протягом місяця цікаво і змістовно проходили бесіди, конкурси, бібліотечні уроки де учні показали свої знання з історії створення бібліотек, життя та творчості українських та закордонних письменників та їх творів.

Описание: http://dunschool3.at.ua/_nw/2/87659750.jpg

проведення місячника шкільних бібліотек

«Книга і читання – важливий чинник

у вихованні духовних цінностей учнів»