Дошка оголошень

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

26.02.2018 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області (просп. Гагаріна, 260) відбудеться прийом голови Міської батьківської ради Манерко Лариси Миколаївни та голови Районної батьківської ради Губар Ірини Петрівни батьків учнів та вихованців закладів освіти Основ’янського району Харківської міської ради.

Міська батьківська рада

Районна батьківська рада

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Шановні батьки !

Доводимо до Вашого відома, що в місті Харкові діє Міська батьківська рада - дорадчий орган при Департаменті освіти Харківської міської ради.

Основний принцип діяльності Ради  - партнерство.

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці!

Контакти:

Facebook<span times="" new="" roman'":="" spanspan="" roman'"="" &laquo;Харківська="" Міська="">батьківська рада» за посиланням: