27 жовт. 2017

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

На сайті Комунального вищого навчального закладу «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ» розміщено рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році у розділі "Методична діяльність" за предметами, та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі – «Методична діяльність»).
22 жовт. 2017

Церемонія вручення стипендії

Краща учениця школи
20 жовт. 2017

«Золота Осінь - 2017»

Конкурс учнівських робіт «Золота Осінь - 2017».
20 жовт. 2017

Розпочинає роботу "Школа майбутнього першокласника"

До уваги батьків майбутніх першокласників
19 жовт. 2017

ОСНОВНІ НОВАЦІЇ ВСТУПУ-2018

Наступного року 2 конкурсні предмети для вступу до вишів будуть фіксованими, а третій вступник зможе обрати з двох альтернативних варіантів. Про це розповів заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич під час прес-конференції щодо умов вступу 2018 року, яка відбулася сьогодні, 18 жовтня 2017 року. «Практично всі основні стейкхолдери, які брали участь в обговоренні Умов прийому на 2018 рік, виступили за уніфікацію конкурсних предметів. Це забезпечить більшу рівність абітурієнтів: щоб коли вони подають різні заяви в різні університети не було так, що при розрахунку їх балу в одному випадку враховують одні предмети, а в другому – інші. Була широка дискусія – чи зробити повну уніфікацію, тобто всі 3 предмети однаковими, чи залишити один на вибір. Знову ж таки, враховуючи побажання університетів та громадськості, ми зробили третій конкурсний предмет на вибір», – розповів Юрій Рашкевич.
16 жовт. 2017

Творча студія «Дивосвіт»

Виставка робіт творчої студії «Дивосвіт»
13 жовт. 2017

День українського козацтва

12 жовт. 2017

Курс антинаркотичних лекцій

11 жовт. 2017

Тренінг з академічної доброчесності

11 жовт. 2017

"Що? Де? Коли?"

Районний етап гри "Що? Де? Коли?"