4 лип. 2023

ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

Сьогодні в Україні відзначається молоде свято, присвячене всім поліцейським нашої країни.Сьогодні відзначають своє професійне свято ті, хто вдень і вночі охороняє наш спокій. Хотілося б побажати успіхів у цій нелегкій праці, залишайтеся такими ж мужніми, сильними і сміливими. Нехай у вашому домі панує тепло і затишок. Здоров’я, щастя, радості і добра. Зі святом!
28 черв. 2023

День Конституції України 2023

В Україні 28 червня відзначають День Конституції. Сьогодні виповнюється 27 років із дня ухвалення Основного Закону. День основного закону України – свято для кожного громадянина нашої країни. Для кожного, хто поважає нашу державу, її правові основи, а саме слово "Конституція" – це не порожній звук. І в цей чудовий день варто привітати кожного, хто на стороні історії та культури держави, адже Конституція – гарантія всіх наших прав і свобод, всього, що ми маємо. Цей день особливий, адже символізує нашу спільну волю до свободи, правосуддя та рівноправ'я. Нехай Конституція залишається неушкодженою скринькою, що втілює наші мрії та береже цінності й народну мудрість!
26 черв. 2023

Інформація для батьків від соціального педагога

Соціальний педагог гімназії нагадала про відповідальність батьків за неналежне виконання та ухилення батьківських обов’язків. Надала необхідну інформацію з цього приводу.
9 черв. 2023

Вручення атестатів учням 9-А класу

09.06.2023 у нашій гімназії відбулося урочисте вручення атестатів учням 9-А класу. Випускники отримали перший важливий у своєму житті документ-свідоцтва про базову загальну середню освіту. Щиро вітаємо наших учнів і бажаємо їм натхнення та успіхів у подальшому навчанні!
6 черв. 2023

Права людини

Ознайомлення із функціями уповноваженого ВРУ з прав людини.
2 черв. 2023

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Учителі та учні Харківської гімназії №41 вітають зі Святом останнього дзвоника.

Підсумки Міської акції «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей

Ми вдячні учням нашої гімназії, які долучилися до цієї акції. Усіх учнів Ігор Олександрович привітав листівками, а з одним із учнів зустрівся особисто на великому святі.

1 червня-День захисту дітей

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в Харківській гімназії 41 класні керівники провели Єдиний урок зі своїми учнями, де головною метою було сформувати свідомість учнів та підвищити на цій основі їхню духовну і соціальну культуру; допомогти учням розвиватися як особистість в дусі толерантності та поваги; цінувати своє та чуже життя.

День захисту дітей!

Учні нашої гімназії взяли участь у шкільному конкурсі поробок до цього чудового свята. Тільки подивіться які талановиті в нас діти! Пишаємося ними!
31 трав. 2023

31.05.2023 учні Харківської гімназії №41 долучилися до проєкту "МРІЯ"

31.05.2023 в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, учні 8-9 класів Харківської гімназії №41 мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності населення".