8 серп. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв!

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.
28 лип. 2023

28 липня-День Української Державності

Цього року Україна вдруге відзначає День Української Державності.
27 лип. 2023

Порятунок тварин ученицями 6-А класу

Практично кожного дня люди знаходять на вулицях травмованих та змучених тварин. Цього разу ми хочемо поділитися історією порятунку тварин ученицями 6-А класу, Аміни Білухи та Юлії Школяренко.
15 лип. 2023

День українських миротворців

Вітаємо всіх українських миротворців, зокрема миротворців Основʼянського району. Бажаємо якнайшвидшої Перемоги та світлого мирного життя в Україні та в усьому світі!
13 лип. 2023

Лист-звернення до Голови Харківської обласної військової адміністрації Синєгубова О.В.

8 лип. 2023

День родини

8 липня в Україні відзначається День родини. Це досить молоде, але дуже шановане свято, адже воно є ще одним чудовим приводом розповісти найріднішим про свої почуття. Родина – найближчі для нас люди, які завжди прийдуть на допомогу. Саме тому це свято є настільки важливим для кожного українця. Мати міцну й дружну родину у всі часи було і є почесним. А повага до батьків, любов до дітей – ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління.
4 лип. 2023

ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

Сьогодні в Україні відзначається молоде свято, присвячене всім поліцейським нашої країни.Сьогодні відзначають своє професійне свято ті, хто вдень і вночі охороняє наш спокій. Хотілося б побажати успіхів у цій нелегкій праці, залишайтеся такими ж мужніми, сильними і сміливими. Нехай у вашому домі панує тепло і затишок. Здоров’я, щастя, радості і добра. Зі святом!
28 черв. 2023

День Конституції України 2023

В Україні 28 червня відзначають День Конституції. Сьогодні виповнюється 27 років із дня ухвалення Основного Закону. День основного закону України – свято для кожного громадянина нашої країни. Для кожного, хто поважає нашу державу, її правові основи, а саме слово "Конституція" – це не порожній звук. І в цей чудовий день варто привітати кожного, хто на стороні історії та культури держави, адже Конституція – гарантія всіх наших прав і свобод, всього, що ми маємо. Цей день особливий, адже символізує нашу спільну волю до свободи, правосуддя та рівноправ'я. Нехай Конституція залишається неушкодженою скринькою, що втілює наші мрії та береже цінності й народну мудрість!
26 черв. 2023

Інформація для батьків від соціального педагога

Соціальний педагог гімназії нагадала про відповідальність батьків за неналежне виконання та ухилення батьківських обов’язків. Надала необхідну інформацію з цього приводу.
9 черв. 2023

Вручення атестатів учням 9-А класу

09.06.2023 у нашій гімназії відбулося урочисте вручення атестатів учням 9-А класу. Випускники отримали перший важливий у своєму житті документ-свідоцтва про базову загальну середню освіту. Щиро вітаємо наших учнів і бажаємо їм натхнення та успіхів у подальшому навчанні!