26 вер. 2023

Олімпійський тиждень 2023

Традиційно у вересні в нашій школі з нагоди Дня фізичної культури та спорту з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя проводяться Олімпійський урок та Олімпійський тиждень. Цього року вони проходили під гаслом: “ Фізкультура заряджає енергією!”.
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

21 вересня Міжнародний день миру. Соціальний педагог закладу проінформувала усіх учнів закладу стосовно даної теми, створила з дітьми восьмих класів обереги на злагоду та мир у родині.
5 вер. 2023

Міжнародний день благодійності

5 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день благодійності, затверджений Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 2012 року «з метою заохочення діалогу між людьми, що належать до різних цивілізацій, культур і релігій, а також солідарності зі знедоленими».
2 вер. 2023

Учні ХГ №41 відвідали виставу "Зачарована"

Виставу підготував театр «Мадригал» за ініціативи міського голови Ігоря Терехова.
1 вер. 2023

День знань 2023

Харківська гімназія №41 вітає всіх зі святом Першого Дзвоника!
30 серп. 2023

Серпнева педагогічна конференція 2023

В Основ'янському районі відбулася серпнева педагогічна конференція «Освіта в пікселях: якість, доступність, безпека». Під час конференції обговорювалися питання організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.
28 серп. 2023

Поради батькам майбутніх першокласників

Соціальний педагог Харківської гімназії 41 надала рекомендації батькам майбутніх першокласників, які допоможуть полегшити адаптацію у новому колективі. Нагадала, що любов, похвала та підтримка є запорукою успіху у будь-якій справі! А нашим дітям вона необхідна завжди!
24 серп. 2023

День Незалежності 2023

Учні Харківської гімназії №41 вітають усіх українців із Днем Незалежності.
23 серп. 2023

День Державного Прапора України

Вітаємо з Днем Державного Прапора України!
23 серп. 2023

День міста 2023

Учні гімназії приєдналися до привітань з нагоди Дня міста та взяли участь у тематичних святкових заходах.