23 жовт. 2023

Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України».

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».
20 жовт. 2023

Виховні уроки для учнів 5-9 класів «Булінг. Профілактика, попередження та шляхи подолання»

У рамках тижня протидії булінгу з учнями 5-9 класів було проведено виховні заняття на тему «Булінг. Профілактика, попередження та шляхи подолання». Соціальний педагог залучила усіх учнів підліткового віку до обговорення важливості взаємоповаги, толерантності та поваги один до одного.
20 жовт. 2023

Виховні заняття для учнів 1-4 класів «Дружба - найбільший скарб»

У рамках тижня протидії булінгу з учнями 1-4 класів було проведено виховні заняття на тему «Дружба - найбільший скарб». Соціальний педагог залучила усіх учнів молодшої школи до обговорення важливості дружби, добрих взаємовідносин та поваги один до одного.

Конкурс малюнків з нагоди Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2023

Учні ХГ №41 взяли участь у конкурсі малюнків з нагоди Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
19 жовт. 2023

Конкурс есе в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Учениця 9-а класу, Маркелова Ольга, взяла участь у написанні есе та поділилась своєю історією.
18 жовт. 2023

Батьківські збори на тему: «Суїцид. Суїцидальна поведінка. Попередження та шляхи вирішення»

Соціальним педагогом гімназії проведено батьківські збори для учнів 5-9 класів на тему: «Суїцид. Суїцидальна поведінка. Попередження та шляхи вирішення». Батьки отримали необхідну інформацію стосовно даної теми у рамках тижня профілактики булінгу, який розпочався 16 жовтня і триватиме до 20 жовтня.
16 жовт. 2023

16 жовтня-Всесвітній день здорового харчування

З цієї нагоди учні гімназії доєднались до квесту з елементами тренінгу.
13 жовт. 2023

Бібліотечний квест приурочений до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2023

З нагоди Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у ХГ №41 було проведено бібліотечний квест у якому взяли участь учні 1-9 класів.
10 жовт. 2023

10 жовтня - Всесвітній день психічного (ментального) здоров’я

Учні, батьки та педагоги отримали поради для покращення свого ментального здоров’я.
10 жовт. 2023

День ментального здоровʼя

Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я. Цей день присвячений стійкості українського народу, довірі між людьми, а також піклуванню про кожного