10 квіт. 2017

День пам’яті Віктора Олександровича Бабіча

Саме завдяки зусиллям Віктора Олександровича Бабіча в 2009 році був відкритий шкільний історико-краєзнавчий музей "Літопис першої Основ’янської школи".
10 квіт. 2017

Привітання для учнів і вчителів від Анатолія Денисенка

Народний депутат України VII, VIII скликань
8 квіт. 2017

Екологічна акція " Зроби планету чистою

Зустрічаємо весну чистотою!
7 квіт. 2017

День зустрічі птахів

Сьогодні учні нашої школи завітали до вихованців дитячого садочку №72. Привітали віршами та загадками з приходом весни та подарували шпаківні з нагоди Дня птахів.
4 квіт. 2017

Державна атестація школи

Підтвердження права на надання освіти
1 квіт. 2017

Екологічна акція " Кожній пташці по домівці"

1 квітня 2017 спільно з студентами Харківського Національного педагогічного університету імені Григорія Савича Сковороди були закріплені нові дуплянки
23 бер. 2017

PISA-2018

2018 року Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).
10 бер. 2017

Шевченківські читання

Він є символом нації, українським Мойсеєм, нашим минулим, сьогоденням і майбутнім. Його ім’я відоме у всім світі. Його вірші знані на всіх континентах. Він і досі живе в Україні, а Україна перебуває у нім.
8 бер. 2017

Свято Ніжності для найпрекрасніших представниць 41 школи

Перші весняні дні у березні ще не позначені теплом, проте яскравіше, ніж узимку, сяє сонце, а краплисті весняні дощі зовсім не схожі на смутні осінні.
5 бер. 2017

Відкрита публічна презентація директора щодо діяльності ХЗОШ№41