12 жовт. 2017

Тренінг з академічної доброчесності

11 жовт. 2017

"Що? Де? Коли?"

Районний етап гри "Що? Де? Коли?"
10 жовт. 2017

Відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка

...
7 жовт. 2017

День відкритих дверей в ХНАДУ

5 жовт. 2017

Районний фестиваль ораторського мистецтва

Вітаємо Третьякову Марію!
30 вер. 2017

НІЧ НАУКИ

«Ніч науки в Харкові: Енергоефективність».
30 вер. 2017

Учитель року-2018

1 жовтня розпочинається реєстрація на конкурс «Учитель року-2018», що має виявити педагогів, готових до реформування освіти. Про це йшлося під час засідання центрального оргкомітету змагань. Переможці конкурсу отримають звання «Заслужений вчитель України» та грошові винагороди, лауреати - грамоти Кабінету Міністрів та ВРУ.
29 вер. 2017

Святковий концерт до дня працівників освіти

29 вересня у школі пройшов святковий концерт присвячений дню працівників освіти. Діти привітали вчителів віршами, піснями і танцями.
29 вер. 2017

На Prometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України