20 лист. 2023

Всесвітній день дитини

20 листопада– це особливий день, який присвячений дітям. У цей день ми віддаємо шану їхньому щастю, радості та невимушеності. Ми згадуємо про те, що діти – це майбутнє нашого світу, і що ми повинні зробити все можливе, щоб вони росли в мирі, любові та достатку. Хай кожен день вашого дитинства буде наповнений радістю, веселощами та новими відкриттями!
17 лист. 2023

День толерантності

Соціальним педагогом закладу проведено виховні заходи з учнями молодшої школи, які дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Учні виготовили символічні аплікації. День пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.
16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу у нашій гімназії стартував День толерантності. Соціальним педагогом закладу проведено виховні заходи, які дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Учні виготовили символічні аплікації. День пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.
16 лист. 2023

Всесвітній день толерантності

Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження.
13 лист. 2023

Всесвітній день доброти

Сьогодні, 13 листопада, відзначається Всесвітній день доброти. Це свято, яке закликає нас бути добрими один до одного, творити добрі справи та робити світ навколо себе кращим. Доброта - це сила, яка здатна змінити світ. Вона може зробити людей щасливішими, покращити їхнє самопочуття, створити відчуття взаєморозуміння та солідарності. Тому в цей день давайте всі разом зробимо щось добре для інших. Навіть маленька добра справа може зробити велику різницю.
8 лист. 2023

Особиста гігієна-запорука здоровʼя

Загалом, гігієна відноситься до ряду практик, які зберігають і захищають здоров’я від хвороб. А особиста гігієна, навпаки, стосується підтримання чистоти тіла
4 лист. 2023

Харківська гімназія №41 вітає з Днем залізничника!

Сьогодні не найкращі часи для залізничної дороги України, але попри всі складнощі бажаємо вам оптимізму та радості! З цієї нагоди учні гімназії взяли участь у конкурсі малюнків та привітали усіх причетних до цього свята.
1 лист. 2023

Проведено корекційне заняття з учнями 5, 6 та 8 класів на тему «Я долаю тривогу та стрес»

Соціальним педагогом розроблено заняття, на якому діти практикували методи та способи подолання тривожних станів!
31 жовт. 2023

Геллоувін 2023

Свято Хеллоувін дійшло і до нас! Учні Харківської гімназії №41 долучились до святкування Геллоувіну.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови 2023

Щороку восени відзначають День української писемності та мови — у пам'ять про святого Нестора, автора першої історії України.