24 груд. 2023

Вистава "Вартові часу"

Молодші учні ХГ №41 напередодні свята Різдва завітали у ТРЦ Nikolsky на виставу "Вартові часу". Діти отримали велике задоволення від перегляду!
17 груд. 2023

Проєкт "Смілива"

У грудні відбувся дводенний тренінг від проєкту «Смілива» для соціальних педагогів та психологів міста, який створено ГО «Фонд Маша» та ЮНІСЕФ. Громадською організацією розроблено методичний матеріал, який допоможе дітям обозначати власні кордони та вміти їх захищати.
14 груд. 2023

Участь в акції "Смілива гривня"

Харківська гімназія №41 взяла участь в благодійній акції "Смілива гривня".
10 груд. 2023

Харківська гімназія 41 взяла участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня ментального здоров’я ГО Рух Олександра Педана Juniors

Щиро дякуємо вам за вашу залученість та зацікавленість у популяризації турботи про ментальне здоров’я серед дітей та молоді!
6 груд. 2023

День Святого Миколая

Учні 5 класу відвідали захід присвячений святкуванню Дню Святого Миколаю, де діти змогли подивитись святкову виставу, взяти участь у різноманітних іграх та отримати смачні подарунки.
1 груд. 2023

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом − звернути увагу суспільства на цю проблему. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була задумана весною 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Проект «Червона стрічка» символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.
1 груд. 2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Соціальним педагогом гімназії проведено ряд заходів з учнями 5-9 класів. Юлія Павлівна має на меті виховання в учнів людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини; формування здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів даної теми.
30 лист. 2023

Всесвітній день домашніх тварин

Учні та вчителі ХГ №41 поєдналися до святкування Всесвітнього дня домашніх тварин та поділились фотографіями своїх маленьких друзів.
25 лист. 2023

Акція "Запали свічку" 2023

Учителі та учні ХГ №41 взяли участь в акції "Запали свічку" до дня памʼяті жертв Голодомору.
21 лист. 2023

День гідності та свободи

На честь цього свята у Харківській гімназії № 41 був проведений конкурс малюнків "Дбаємо про Незалежність нашої країни" у якому взяли участь наймолодші школярі нашого закладу