1 бер. 2024

Харківська гімназія № 41 продовжує профорієнтаційну діяльність з закладами м. Харкова, а саме з Харківським фаховим коледжем харчової промисловості Державного біотехнологічного університету. Учні гімназії взяли активну участь у діловій грі "Коледжанські корпорації", за результатами якої посіли ІІ місце серед декількох шкіл Харкова та Мерефи. Для нагородження дев'ятикласники були запрошені до коледжу, де мали змогу відвідати майстер- клас "Фестиваль млинців", на якому власноруч спробували приготувати млинці за різними рецептами, а потім їх з задоволенням смакували.
26 лют. 2024

Інтернет-проєкт «МРІЯ»

З метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, задля залучення громадян до виявлення та блокування осередків пропаганди рф, протидії шахрайствам та розповсюдженню наркотиків, а також участі у навчанні та тренінгах з кібербезпеки, Департаментом кіберполіції Національної поліції України оновлено концепцію інтернет-проєкту «МРІЯ», який у 2024 році отримав назву «БРАМА»
21 лют. 2024

21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

У Харківській гімназії 41 було проведені інтерактивні заходи з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Учні 1-8 класів мали змогу доєднатися до інтелектуального квест-шоу під назвою «Хто краще знає рідну мову?».
20 лют. 2024

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє. У Харківській гімназії №41 було проведено тематичні виховні заходи.
17 лют. 2024

Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» серед соціальних педагогів

Брегель Юлія Павлівна стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» серед соціальних педагогів у номінації «Корекційно-розвиткові програми». З результатами конкурсу можна ознайомитися на сайті комунального вищого навчального закладу Харківської Академії Неперервної Освіти.
16 лют. 2024

День єднання 2024

У межах проєкту "Школа миру" учні Харківської гімназії №41 долучились до круглого столу присвяченому Дню Єднання. Онлайн-зустріч пройшла жваво і цікаво: школярі активно ділилися своїми враженнями і думками. Свято Єднання стало символом сили і могутності, взаємоповаги і розуміння, одного чистого неба для всіх українців!
14 лют. 2024

День закоханих

Урок технологій пройшов під гаслом «З любов’ю в серці», який було приурочено до Дня закоханих. Учні п’ятого класу виготовили разом з учителем технологій святкову листівку, яку потім подарували батькам.
7 лют. 2024

День безпечного інтернету

Соціальний педагог провела виховну годину з учнями 6-го та 8-го класів, яка присвячена Дню безпечного інтернету. Діти повторили правила безпечного інтернету та закріпили знання відповідального використання цифрових технологій.
6 лют. 2024

День безпечного інтернету 2024

Сьогодні світ відзначає День безпечного Інтернету , відбувається він щорічно у другий вівторок лютого, цьогоріч – це 6 лютого. Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
4 лют. 2024

Всесвітній день боротьби проти раку

Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку, який було засновано у 2000 році на першому Всесвітньому саміті по боротьбі з онкологічними захворюваннями у Парижі. Підписана керівниками держав та провідних медичних центрів Паризька хартія боротьби з раком об'єднує науковців, лікарів - практиків, громадськість та державні органи задля перемоги над однією з найнебезпечніших патологій – раком.